چگونه یک استخدام کننده عالی باشیم

چگونه یک استخدام کننده عالی باشیم


کریستینا پالو کریستینا پالو | مشاغل انسانی
وقتی شروع به کار در استخدام خود می کنید ، با چالش های بسیاری روبرو خواهید شد که شاید انتظار نداشته باشید. ما بهترین توصیه در مورد چگونگی بهبود مسیر شغلی شما به عنوان یک آژانس یا استخدام کننده داخلی را گردآوری کرده ایم.

چگونه یک جذب کننده بهتر باشیم:


انجام مصاحبه های مؤثر
وقتی شغل خود را به عنوان یک استخدام کننده توسعه می دهید ، نامزدها را به عنوان شرکای بالقوه یا مشتریان خود مشاهده کنید.

مصاحبه ها ، هنگامی که به عنوان بحث بین افراد مساوی مورد بررسی قرار می گیرند ، به شما کمک می کنند تا ببینید که آیا همکاری های آینده سودمند خواهد بود یا خیر.

 یک مصاحبه ساختار یافته به شما کمک می کند مهارتهای کاندیداها را بهتر ارزیابی کنید و از سؤالهای بی ربط یا حتی غیرقانونی جلوگیری کنید.  همچنین ، یک بررسی نظرسنجی از نامزدها را در نظر بگیرید تا مناطق بالقوه پیشرفت در چرخه چرخه استخدام خود را مشخص کنید.

مرتبط: سوالات مصاحبه ساختاری – نکات و مثالهایی برای استخدام

در کل مراحل استخدام در دسترس باشید


کاندیداها انتظار دارند که حتی اگر اخبار بدی را به اشتراک می گذارید ، از شما پاسخ و به روزرسانی کنند. بازخورد رد ، به خصوص برای کسانی که به مراحل نهایی روند مصاحبه شما رسیده اند ، رد را کاهش می دهد.

نامزدهای ارواح پس از درخواست و / یا مصاحبه برای موقعیت در شرکت شما ، نام تجاری کارفرمای شما را در معرض خطر قرار می دهد. اما ، نزدیک بودن و شفاف بودن در مورد روند استخدام خود نشان می دهد که شما به زمان نامزدها احترام می گذارید. همچنین این فرصت را برای فرصت های شغلی در آینده باز می کند.

تکنیک های منابع خود را گسترش دهید


با استخدام اجتماعی آزمایش کنید ، در کانال های مبهم مانند Slack و Meetup ، رویدادها را سازماندهی و جستجو کنید. برای جستجوی نامزدها در Google ، از رشته های جستجو شده Boolean استفاده کنید تا نتایج خود را محدود کنید.

همچنین ایده خوبی است که با نشان دادن فرهنگ شرکت خود و افزودن توصیفات کارمندان ، صفحه شغلی خود را دوباره جبران کنید تا نامزدهای بالقوه مربوط به تیم خود را فریب دهید. اگر فقط به رویکرد «پست و دعا» تکیه کنید ، ممکن است بسیاری از پروفایل های خوب را از دست ندهید.

رای دادن به تنوع


ایجاد یک تیم متنوع به معنای استخدام افراد بدون توجه به معیارهای غیر شغلی مانند شجره نامه کالج آنها است. یک سیستم استخدام کور به تیم استخدام کننده شما کمک می کند تا تصمیمات عینی تری کسب کند. همچنین بررسی کنید که آیا زبان در تبلیغات شغلی شما فراگیر است یا خیر.

حتی تعصب ناخودآگاه می تواند برای شما نامزدهای واجد شرایطی هزینه کند. استخدام مینی من ، کاندیداهای یک نژاد ، جنسیت ، گروه سنی یا وضعیت اقتصادی و اجتماعی اقتصادی را با وجود مهارت هایشان در معرض ضرر قرار می دهد.

بار کاری خود را سازماندهی کنید


تقویم ها و ابزارهای مدیریت زمان به شما کمک می کنند تا وظایف و جلسات خود را پیگیری کنید. همچنین ، اگر از ATS استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که کل تیم استخدامی شما (از جمله مدیران استخدام) درگیر شده است تا از سوءاستفاده با نامزدها خودداری کنید. به یاد داشته باشید: شما نیز در حال مصاحبه هستید.

نامزدهای دوگانه رزرو ، فراموش کردن مصاحبه ها و ارسال ایمیل به شخص اشتباه ممکن است اشتباهات صادقانه ، غیر عمدی باشد ، اما برای خاموش کردن نامزدها کافی است.

کارمندان جدید


هنگامی که یک نامزد پیشنهاد شغلی شما را پذیرفت ، برای آنها ایمیل خوش آمدید ارسال کنید و مراحل بعدی را به آنها اطلاع دهید. این موارد می تواند شامل تاریخ شروع ، زمان رسیدن و یک برنامه کاری خشن برای هفته اول باشد.

با مدیر استخدام خود هماهنگ شوید تا به آنها در انتقال در اولین روزهای کار کمک کند. اقدامات شما به عنوان یک استخدام کننده ممکن است از آنچه فکر می کنید نقش بیشتری در حفظ آنها داشته باشد.

مشاور بودن با جدیدترین کارمندان به کاهش نرخ گردش مالی جدید استخدام و تبدیل شما به یک استخدام کننده عالی کمک خواهد کرد.

جذب نیروی کار چالش برانگیز است. همه ما گاه به گاه اشتباه می کنیم ، از جمله با تجربه ترین افراد حرفه ای. اما خودتان سخت نگیرید. اشتباهات را به عنوان دروس ارزشمند رفتار کنید و دریچه ای را برای موفقیت در استخدام موفق تر خواهید گشود

https://resources.workable.com/tutorial/recruiter-career-success

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *