راه حل هایی برای مدیریت عملکرد تجاری

متریک-X

راه حل هایی برای مدیریت عملکرد تجاری

با الهام از کتاب Traction

Focus30

Focus30 مجموعه راه حل های ما است که توسط مدیران مدیریت املاک برای ساختن تیم های با عملکرد بالا ، لذت بردن از مستاجرین آنها و تحت تأثیر قرار دادن سرمایه گذارانشان استفاده می شود. در این فیلم مزایا و چگونگی دستیابی به توانایی های شرکت ارائه شده توسط شما توضیح داده شده است.

راه حل های خودکار و تسریع در هر مرحله از چرخه مدیریت عملکرد ماهانه 

Metric-X مجموعه ای از ابزارها را برای انرژی هر مرحله از چرخه مدیریت عملکرد کسب و کار شما فراهم می کند. این نمودار ابزارها را بصورت مرحله ای نشان می دهد. برای توضیحات و پیوندها برای اطلاعات بیشتر ، بقیه صفحه را مرور کنید.

 ابزارهای نمایش داده شده در نمودار فوق در بقیه این صفحه توضیح داده شده است.

۱٫ اهداف را تنظیم کنید

شرح

این مرحله در چرخه عملکرد در مورد تعیین اهداف برای ماه و ارتباط آنها با تیم شما است. اهداف پس از بررسی عملکرد قبلی و توافق در مورد نقاط قوت و ضعف و اولویت بندی مناطقی که بیشترین توجه را دارند ، تعیین می شوند.

ابزارها

در جدول زیر برخی از ابزارهای موجود برای شارژ زیاد این مرحله آورده شده است.

 ابزارهدفشرح
۱٫۱کتاب راهنمای سنجش مدیریت املاکبرای شناسایی معیارهایی که برای نظارت مفید خواهد بوددر این کتابخانه بیش از ۱۰۰ معیار ذکر شده است که می تواند برای سنجش اثربخشی فعالیت های مدیریت املاک مورد استفاده قرار گیرد. معیارها توسط فرآیند مدیریت املاک سازماندهی می شوند.
۱٫۲مدل فرآیند مدیریت املاکارائه چارچوبی برای نحوه عملکرد توابع اصلیمدل فرآیند مدیریت املاک یک چارچوب ساده و عمومی برای تعریف نحوه انجام کار در شرکت است. این یک نقطه شروع برای شناسایی محدودیت ها و نقاط ضعف در فرآیندهای تجاری است.
۱٫۳جعبه ابزار بهبود فرآیندبرای شناسایی فرایندهایی که نیاز به پیشرفت دارندجعبه ابزار بهبود فرآیند مجموعه ای از کتاب های کاری است که تیم ها برای ارزیابی و مرتب سازی فرایندها ، پردازش نواقص و کمیت هزینه نقص فرآیند به تیمها می پردازند.
۱٫۴پرسشنامه برنامه ریزی تجزیه و تحلیل ترافیک هابرای تصمیم گیری در مورد چه موضوعاتی برای استفاده از تجزیه و تحلیل استفاده کنیدپرسشنامه ها بر مبنای موضوعاتی مانند حفظ مستاجر ، تجزیه و تحلیل هزینه ، کشف تقلب و غیره استوار است. از “برنامه ریز” استفاده کنید تا موضوعاتی را که بیشترین ارزش را برای شرکت شما دارند ، در اولویت قرار دهید.

۲- اندازه گیری ها را کنترل کنید

شرح

این یک فعالیت در حال انجام است که شامل مقایسه واقعیات با برنامه است. به عنوان مثال ، نمایش ماهانه در مقابل برنامه چند نمایش به پایان رسیده است؟ در اکثر شرکت ها ، تدوین معیارها به صورت دستی انجام می شود ، بنابراین طرح در مقابل اطلاعات واقعی به راحتی در دسترس نیست. راه حلهای ما امکان سنجش اندازه گیری ها را هر چند وقت یکبار به دلخواه ، از هرجای دیگر ، امکان پذیر می کند.

ابزارها

در جدول زیر ابزارهایی که برای نظارت بر معیارها ارائه می دهیم آورده شده است. داشبورد برای هر نقش در شرکت قابل توسعه است (برای مثال ، داشبورد مالی ، داشبورد تعمیر و نگهداری ، داشبورد لیزینگ ، داشبورد بازاریابی و غیره)

 ابزارهدفشرح
۲٫۱داشبورد نظارت بر اندازه گیریبرای نمایش برنامه ماه به روز در مقابل داده های واقعی برای معیارهای انتخاب شدهداشبورد نظارت بر اندازه گیری داده های “برنامه در مقابل واقعی” را در نمودارهای تصویری نمایش می دهد که از طریق رایانه ، تلفن یا حتی در تلویزیون بزرگ قابل دسترسی هستند. در هر روز مشخص ، اعضای تیم شما می توانند ببینند مکانهایشان در مقایسه با اهداف ماه به روز برای معیارهایی که مسئولیت آنها را بر عهده دارد چگونه است.
۲٫۲هشدارهای خودکاربرای ارسال ایمیل یا پیام متنی در هنگام شناسایی شرایط خاصهشدارهای خودکار برای جلب توجه پرچم های قرمز استفاده می شوند. به عنوان مثال ، اگر A / R 90 روزه شما از ۱۰۰K دلار فراتر رفته باشد ، می توانید هشدار برای شما ارسال شود. هشدارها برنامه هایی هستند که به طور مرتب داده های شما را برای شرایط خاص نظارت می کنند.

۳٫ کتاب ها را ببندید

شرح

در این زمینه ، “بستن کتابها” شامل پایان ماه مالی و همچنین گردآوری ، بررسی معیارهای مدیریت املاک غیر مالی است.

فعالیت های نزدیک شامل صادرات معاملات از سیستم حسابداری ، آشتی دادن مانده حساب ، شناسایی مسافت خارج و معاملات طبقه بندی شده دیگر

ابزارها

Metric-X با ایجاد یک اتصال مستقیم داده به سیستم حسابداری و سایر سیستم ها می تواند بسیاری از فعالیت های این مرحله را به صورت خودکار و تسریع کند. در جدول زیر برخی از ابزارهای موجود برای شارژ زیاد این مرحله آورده شده است.

 ابزارهدفشرح
۳٫۱بودجه در مقابل واقعی (با تمرین پایین)برای نمایش بصری واریانس در بودجه در مقابل واقعی برای حساب های منتخب GLابزار بودجه در مقابل واقعی یک گزارش تعاملی است که به صورت بصری واریانس های موجود در حساب واقعی در مقابل بودجه توسط حساب حساب GL را توسط دارایی برای هر دوره زمانی خاص نمایش می دهد. این یک روش سریع برای مشخص کردن مواردی است که طبق برنامه پیش نمی روند.این ابزار ، همراه با داشبورد KPI که در بالا توضیح داده شد ، می تواند شگفتی های “بیش از بودجه” را ماه به ماه از بین ببرد و شانس دستیابی به اهداف سالانه را بهبود بخشد.
۳٫۲General Ledger Analyticsبرای پیدا کردن معاملات فردی به راحتی در General General Ledger و شناسایی موارد دور و خارج و معاملات غیرمعمول.ابزار General Ledger Analytics مجموعه ای از گزارش های تعاملی برای تجسم معاملات است. چندین فیلتر (مانند محدوده تاریخ ، حساب GL ، دارایی ، گروه املاک ، فروشنده و غیره) برای از بین بردن درهم و برهم ارائه شده است.
۳٫۳تجسم تجزیه و تحلیل هزینهبرای درک روند ، فصلی و یافتن فرصت هایی برای کنترل هزینهابزار تجزیه و تحلیل هزینه گزارشی تعاملی است که معاملات هزینه را از چندین منظر نمایش می دهد. این یک ابزار قدرتمند است که می توانید هنگام کنترل فرصتها برای کنترل هزینه ها و ایجاد بودجه واقعی از آن استفاده کنید.
۳٫۴استخراج خودکار دادهبرای استخراج داده ها از طریق API سیستم مدیریت املاک (و سایر سیستم ها) به جای صادرات به اکسلبا استخراج داده ها به طور خودکار از سیستم های کلیدی شما ، ما قادر به محاسبه واقعیات و مقایسه آنها با هدف ماهانه هستیم. پس از استخراج داده ها ، می تواند برای تجزیه و تحلیل نیز مورد استفاده قرار گیرد و همچنین برای نزدیک شدن به پایان ماه مفید خواهد بود. داده ها را می توان با فرکانسهایی مانند ساعتی ، روزانه ، هفتگی و ماهانه از سیستم بیرون کشید.
۳٫۵انبار دادهبرای گزارش دهی بسیار انعطاف پذیر از داده های اخیر و همچنین تاریخی.همه شرکت های بزرگ مدیریت املاک و مستغلات در یک انبار داده سرمایه گذاری کرده اند. تا همین اواخر ، انبار داده های خود برای شرکت های متوسط ​​و کوچک از نظر اقتصادی بسیار مضر بود. اکنون ایجاد یک تجارت تجاری به دلیل داشتن یک انبار داده و استفاده از آن برای هدایت پیشرفت در کل شرکت ، آسان است.

۴٫ گزارش نتایج

شرح

انتشار نتایج در پایان ماه فرصتی برای برجسته کردن آنچه در حال برنامه ریزی است و در جایی که نیاز به پیشرفت است وجود دارد. علاوه بر گزارش اعداد ، نوشتن اظهارنظر درباره عملکرد گذشته و راهنمایی در مورد عملکرد آینده ، تیم اجرایی را مجبور می کند تا عمیق تر به فعالیتهای تجاری بپردازند. بحث و گفتگوهای صادقانه درباره عملکرد ، بستر تعیین اهداف واقع بینانه را برای ۳۰ روز آینده باز می کند و ماه قبل را تعطیل می کند.

ابزارها

ما ابزارهایی را ارائه می دهیم که به شما کمک می کنند داستان کامل را با داده ها بازگو کنید. ابزارهای ذکر شده در زیر نه تنها گزارش عکس فوری فعلی را فعال می کنند بلکه روند و پیش بینی های آینده را نیز قادر می سازند. این ابزارها با آزاد کردن تیم خود از کارهای دستی ، اکسل محور ، تیم شما را قادر می سازند تا زمان بیشتری را برای توضیح شماره ها و ارائه راهنمایی درباره عملکرد آینده بگذارد.

 ابزارهدفشرح
۴٫۱اظهارات سرمایه گذاربرای تولید خودکار صورتهای سرمایه گذاربیشتر اظهارات سرمایه گذار بصورت دستی در اکسل ایجاد می شوند. چندین نکته جانبی در این مورد وجود دارد که از آن جمله می توان به تلاش دستی ، عدم کنترل نسخه ، داشتن پرونده های پراکنده در چندین مکان و غیره اشاره کرد. ارسال شده در پورتال سرمایه گذار
۴٫۲ویرایشگر تفسیربرای ثبت نظرات در مورد عملکرد ماهانه در یک پایگاه داده به جای یک فایل اکسلبا استفاده از XLhub ، یک افزودنی در اکسل ، تفسیرهایی درباره یک متریک خاص ، خاصیت و مدت زمانی را می توان در اکسل نوشت. این نظرات می توانند در داشبورد ، صورتهای مالی و صورتهای سرمایه گذار نمایش داده شوند. نظرات را می توان به راحتی ویرایش کرد ، و نظرات تاریخی را می توان به راحتی فراخواند.
۴٫۳تجسم داده هابرای نمایش روند ، مسافت های دور و سایر مشخصات در مورد موضوعات انتخاب شدهتجسم داده ها به توضیح آنچه در تجارت اتفاق می افتد کمک می کند. تغییر در استراتژی ، برنامه ها و فرضیات معمولاً مبتنی بر کشف حقایق جدید است. با تجزیه و تحلیل و تجسم حجم زیادی از داده ها می توان چنین واقعیت هایی را کشف کرد.تجسم داده ها می تواند از قبل ساخته شده و همچنین براساس تقاضا ایجاد شود.
۴٫۴کارگاه های تحلیلیبرای پاسخگویی به مجموعه ای از سوالات و تأیید فرضیات با تجزیه و تحلیل داده هاکارگاه تحلیلی ساده ترین روش برای دیدن نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل است. این یک تلاش مشترک است که دانش کسب و کار شما را با تخصص تجزیه و تحلیل داده های ما ترکیب می کند.
هدف از کارگاه پاسخگویی به مجموعه ای از سؤالات با استفاده از داده های استخراج شده از سیستم های شما
می باشد. سوالات می توانند در مورد هر موضوعی که مورد نظر شماست باشد.

حق چاپ (c) 2019 Metric-X، LLC

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *