img img img img

HRIS چیست؟ و چرا برای کسب و کار شما اینقدر مهم است؟

HRIS چیست؟ و چرا برای کسب و کار شما اینقدر مهم است؟

HRIS چیست؟ و چرا برای کسب و کار شما اینقدر مهم است؟

HRIS چیست؟ و چرا برای کسب و کار شما اینقدر مهم است؟

اگر می‌پرسید HRIS چیست و چرا برای سازمان‌ها مهم است، به جای درستی آمده‌اید. بیایید همه چیزهایی را که باید در مورد HRIS بدانید شروع کنیم.

 

HRIS چیست؟

HRIS – یا سیستم اطلاعات منابع انسانی – یک سیستم نرم افزاری است که عمدتاً توسط متخصصان منابع انسانی برای ذخیره و مدیریت داده های کارکنان مانند حقوق و دستمزد، مزایا، بررسی عملکرد و سوابق آموزشی استفاده می شود.

سیستم‌های HRIS برای خودکارسازی فرآیندهای منابع انسانی و ساده‌سازی مدیریت اطلاعات کارکنان طراحی شده‌اند.

HRIS مخفف چیست؟

HRIS مخفف Human Resources Information System است.

HRIS چیست؟ و چرا برای کسب و کار شما اینقدر مهم است؟

چرا HRIS مهم است؟

اگر در زمینه منابع انسانی کار می کنید، به خوبی از فرآیندها و مسئولیت های متعددی که باید به طور منظم در رأس آنها بمانید، می دانید. این می تواند کوهی از کار در کار روزانه شما باشد، به خصوص زمانی که با تیم های متف، پایگاه های کارکنان بزرگتر، نرخ ترک کار بالا و سایر متغیرهایی که فرآیندهای پیچیده تری را ایجاد می کنند، کار می کنید.

اینجاست که یک HRIS در پشتیبانی و بهینه سازی حجم کار کلی شما در HR بسیار مفید است.
یک HRIS می تواند کار شما را بسازد:

۱٫ سازماندهی بیشتر

شما می توانید کار خود را بهتر از گذشته سازماندهی کنید، و شرکت شما می تواند از طریق مدیریت اطلاعات در پایگاه کارکنان خود بهتر سازماندهی شود.

۲٫ ساده تر

نه تنها سازماندهی بیشتری دارید، بلکه می توانید کار خود را نیز بهینه کنید تا کارهای ساده را تکرار نکنید و حتی تلاش ها را روز به روز تکرار نکنید – یک HRIS کار شما را خودکار می کند و آن را به تجربه ای ساده تر تبدیل می کند.

۳٫ شفافیت بیشتر

وقتی چندین بازیکن در یک سیستم دارید و تعداد زیادی کارمند تمام وقت در تیم منابع انسانی و شرکت خود دارید، سازماندهی همه چیز و اطلاع رسانی یکسان به همه سخت است. با یک HRIS خوب، می‌توانید هرگونه سردرگمی احتمالی را با داشتن یک منبع اطلاعاتی واحد برای هر چیزی که از طریق منابع انسانی عبور می‌کند، کاهش دهید.

چرا مدیران منابع انسانی باید به HRIS اهمیت دهند؟

مدیران منابع انسانی باید به HRIS اهمیت دهند زیرا می تواند به آنها کمک کند تا بسیاری از کارهای روزمره را که مدیریت آنها زمان و منابع زیادی را می گیرد، ساده و خودکار کنند.

سیستم های HRIS همچنین می توانند با حذف فرآیندهای دستی، افزایش کارایی و دقت و بهبود دقت داده ها به کاهش هزینه های اداری کمک کنند.

همچنین می‌تواند به ارائه بینش‌های داده‌ای جامع‌تر و دقیق‌تر کمک کند که مدیران منابع انسانی را قادر می‌سازد تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند و از استراتژی کلی کسب‌وکار که شامل کارمندان می‌شود، حمایت کند. به همین ترتیب، کاربران نرم افزار می توانند تعامل، بهره وری و سایر معیارهای کلیدی کارکنان را بهتر اندازه گیری و تجزیه و تحلیل کنند.

علاوه بر این، سیستم‌های HRIS ابزاری سازمان‌یافته، کارآمد و متمرکز برای مدیریت سوابق، مزایا و حقوق و دستمزد کارکنان و همچنین برای پیگیری عملکرد و حضور و غیاب فراهم می‌کنند.

انواع مختلف نرم افزار HRIS

سه نوع اصلی نرم افزار HRIS وجود دارد که به راحتی می توانند با هم همپوشانی داشته باشند. طبقه بندی اصلی می تواند به شرح زیر باشد:

۱٫ سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی (HRIS)

نرم افزار HRIS بر روی موارد تاکتیکی و تدارکات تمرکز دارد – در سطح بسیار ابتدایی خود، اطلاعات مربوط به بخش های منابع انسانی مانند جزئیات کارکنان، حقوق و مزایا، نمودارهای سازمانی و خط مشی ها و رویه ها را ذخیره می کند. این همه اینها را در یک مکان متمرکز می کند، چه در فضای ابری یا در محل.

۲٫ سیستم های مدیریت منابع انسانی (HRMS)

نرم افزار HRMS در HRIS با افزودن عناصر مدیریت و اتوماسیون از جمله برنامه های جامعه پذیری، فرآیندهای بررسی عملکرد و ردیابی زمان رشد می کند.

۳٫ مدیریت سرمایه انسانی (HCM)

HCM بیشتر یک مجموعه کامل از موارد فوق است، با ابزارهای اضافی متمرکز بر فرآیندهای سطح کلان و استراتژی افراد از جمله مشارکت کارکنان، توسعه شغلی و بهره وری کلی.

HRIS از کجا قابل مدیریت است؟

دو حوزه اصلی وجود دارد که می توانید HRIS را مدیریت کنید. آن ها هستند:

۱٫ مبتنی بر ابر

همه چیز به صورت آنلاین در پورتالی کار می کند که برای هر کاربر از هر کجا قابل دسترسی است. این برای مشاغلی ایده آل است که بسیاری از کارهای خود را به صورت آنلاین و به صورت ناهمزمان در مکان های مختلف انجام می دهند.

۲٫ در محل

همه چیز در سایت در رایانه های محلی ذخیره می شود. این بهترین کار برای مشاغل تک مکان است که بیشتر کار خود را در یک محیط فیزیکی بدون نیاز به دسترسی آنلاین، مانند رستوران ها، خدمات، گاراژها و پمپ بنزین ها و غیره انجام می دهند. حفظ حریم خصوصی داده ها نیز می تواند مورد توجه قرار گیرد – برخی از کسب و کارها ممکن است بخواهند اطلاعات خود را در مکانی ذخیره کنند که به صورت آنلاین در دسترس نیست.

چگونه HRIS به استخدام کمک می کند؟

HRIS به چندین روش به استخدام کمک می کند:

 1. اولاً، می‌تواند فرآیند استخدام را با خودکار کردن بسیاری از وظایف مرتبط با استخدام ساده کند، مانند ردیابی آگهی‌های استخدام، جمع‌آوری و سازمان‌دهی رزومه، زمان‌بندی مصاحبه و موارد دیگر.
 2. دوم، HRIS می‌تواند بینش‌های ارزشمندی در مورد فرآیند استخدام ارائه دهد، مانند اینکه کدام آگهی‌های شغلی بهترین عملکرد را دارند و کدام نامزدها در یک نقش خاص موفق تر هستند.
 3. در نهایت، HRIS می تواند به اطمینان حاصل شود که تلاش های استخدام شرکت با قوانین و مقررات قابل اجرا، مانند قوانین مربوط به حریم خصوصی داده ها و فرصت های شغلی برابر، مطابقت دارد.

چه کسی می تواند از HRIS استفاده کند؟

HRIS می تواند توسط متخصصان منابع انسانی، مدیران تیم و سایر کارکنان برای مدیریت عملکردهای منابع انسانی در یک شرکت استفاده شود.

همچنین می تواند توسط خود کارمندان به عنوان یک مدل سلف سرویس برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در هر زمان مورد استفاده قرار گیرد، از جمله استفاده از زمان استراحت، خط مشی ها و رویه های شرکت، شاخص های کلیدی عملکرد، رتبه بندی عملکرد، ساختارهای پاداش و پاداش، و سایر موارد. اطلاعات مرتبط.

کدام مشاغل به HRIS نیاز دارند؟

به طور خلاصه، هر کسب و کاری که افراد را استخدام می کند. اگرچه می‌توانید اطلاعات تعداد کمی از کارمندان را از طریق اسناد و فایل‌های دستی مدیریت کنید، اما حجم کار منابع انسانی می‌تواند به طور تصاعدی افزایش یابد. هر بار که به حقوق و دستمزد اضافه می‌کنید یا یک نقش خالی را تکمیل می‌کنید، دفاتر جدیدی را در مکان‌های مختلف باز می‌کنید، یا حتی مشوق‌های جدیدی را برای ایجاد انگیزه در کارکنان فعلی‌تان معرفی می‌کنید، پهنای باند بیشتری دریافت می‌کنید.

همچنین، یک کسب و کار کوچک ممکن است منابع لازم برای استخدام یک تیم اختصاصی منابع انسانی یا حتی یک متخصص منابع انسانی را نداشته باشد. بنابراین، مسائل مربوط به منابع انسانی بر دوش مدیران و صاحبان کسب و کار است. یک HRIS می تواند تا حد زیادی بار آن شانه ها را کاهش دهد.

بنابراین، به نقطه اصلی بازگردیم – هر کسب و کاری که افراد را استخدام می کند به HRIS نیاز دارد. یک HRIS برای پاسخگویی به نیازهای کوچک‌ترین کسب‌وکارها تا شرکت‌های چندملیتی در مقیاس بزرگ‌تر و برای هر بودجه وجود دارد.

یک HRIS می تواند چند کارمند را اداره کند؟

همانطور که در بالا گفته شد، برای هر اندازه کسب و کار یک HRIS وجود دارد. هیچ حداقل یا حداکثر محدودیتی برای تعداد کارمندان که یک HRIS می تواند انجام دهد وجود ندارد. نرم افزار به طور طبیعی برای مقیاس ساخته شده است.

آیا HRIS برای مشاغل کوچک مناسب است؟

بله، HRIS برای مشاغل کوچک مناسب است. مزایای سیستم HRIS شامل بهبود کارایی، گزارش دهی آسان تر، انطباق بهبود یافته و مدیریت بهتر داده ها است.

با HRIS، کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند به داده‌های کارکنان خود در یک مکان دسترسی داشته باشند، عملکرد کارکنان را ردیابی کنند و برای درک بهتر نیروی کار خود به تجزیه و تحلیل دسترسی داشته باشند.

نرم افزار HRIS چه ویژگی هایی دارد؟

یک نرم افزار HRIS دارای ویژگی های متعددی است که هر کدام برای پوشش جنبه های مختلف مدیریت منابع انسانی طراحی شده اند. آنها عبارتند از:

۱٫ استخدام و عضویت

بسیاری از HRIS دارای یک سیستم ردیابی متقاضی آماده و کاملاً یکپارچه یا نرم افزار استخدام هستند که فرآیند استخدام را بهینه می کند. HRIS همچنین مجهز به ابزارهایی مانند بررسی آنلاین خط‌مشی‌ها و رویه‌ها با قابلیت امضای الکترونیکی و جمع‌آوری اطلاعات شخصی یک کارمند است.

۲٫ مدیریت حقوق و دستمزد

مدیریت حقوق و دستمزد یکی از مهم‌ترین وظایف منابع انسانی است – تضمین اینکه هر کارمندی طبق برنامه‌ریزی‌شده حقوق خود را دریافت می‌کند. یک HRIS می تواند این را از ورود اولیه جزئیات جبران خدمات تا تحویل خودکار پرداخت به صورت منظم مدیریت کند. سایر عناصر مدیریت حقوق و دستمزد شامل مشاهده از منظر مالی و ردیابی تغییرات در حقوق و دستمزد به دلیل افزایش و تحرک داخلی کارکنان است.

۳٫ سوابق بدون کاغذ

هنگامی که سوابق در قلمرو دیجیتال یک HRIS ذخیره می شوند، این نیاز به اسناد فیزیکی را کاهش می دهد یا حتی از بین می برد – که به نوبه خود بار تشکیل پرونده و سازماندهی این اسناد را از بین می برد. هنگامی که همه چیز به صورت الکترونیکی ذخیره می شود، نه تنها یک HRIS می تواند اسناد مورد نیاز را در یک لحظه پیدا کند، بلکه باعث کاهش ضایعات برای سازمان هایی می شود که از محیط زیست آگاه تر هستند.

۴٫ پیگیری متقاضی

همانطور که در بالا ذکر شد، فرآیند استخدام شامل پیگیری متقاضیان و اطلاعات آنها از جمله رزومه، اطلاعات تماس، مصاحبه، نتایج ارزیابی و سایر جزئیات است. یک HRIS مجهز به ATS می تواند همه این کارها را برای شما انجام دهد.

۵٫ تجزیه و تحلیل افراد

تجزیه و تحلیل افراد یک عنصر حیاتی در کتاب مدیریت منابع انسانی است و به همین دلیل یکی از ویژگی های اصلی بسیاری از HRIS ها است. این به شما کمک می کند فرصت ها و شکاف ها را در پایگاه کارکنان خود شناسایی کنید

۶٫ زمان و حضور

وقتی ساعتی پرداخت می‌کنید یا از کارگران قراردادی استفاده می‌کنید، یا ساعت‌ها را برای پرداخت اضافه کاری نظارت می‌کنید، پیگیری زمان و حضور ضروری است. HRIS تضمین می کند که شما در بالای این بخش مهم مدیریت منابع انسانی باقی بمانید.

۷٫ مدیریت منافع

مدیریت مزایا یکی از وظایف اصلی در کار روزانه یک متخصص منابع انسانی است – خواه در فرآیند ورود، ثبت نام آزاد، انتخاب مزایا یا چیزهای دیگر. HRIS با این ویژگی به شما امکان می دهد مزایای شرکت خود را در یک مکان مدیریت کنید.

۸٫ اپلیکیشن موبایل

همه افراد زمان یا فضای لازم برای انجام کارهای خود را روی لپ تاپ ندارند، چه رسد به اینکه پشت میز یا در یک فضای کاری اختصاصی. بسیاری از HRISها دارای قابلیت‌های موبایلی هستند که متخصصان منابع انسانی را قادر می‌سازد کار خود را در حین حرکت انجام دهند.

۹٫ ادغام

احتمالاً HRIS شما تنها نرم افزار موجود در پشته فناوری شرکت شما نیست، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که به طور یکپارچه با ابزارهای دیگر شما یکپارچه می شود. یک HRIS با طراحی خوب باید در پشته فناوری موجود شما قرار گیرد.

۱۰٫ سلف سرویس کارکنان

متخصصان و مدیران منابع انسانی مرتباً درخواست‌هایی را برای اطلاعات و به‌روزرسانی‌ها از کارمندان ارائه می‌کنند، خواه از نظر مرخصی یا روزهای بیماری، تغییر در مزایا، ساعات کاری و شیفت‌ها یا سایر داده‌های مرتبط باشد. یک HRIS می‌تواند به کارکنان پورتال دسترسی خود را بدهد تا اطلاعات مورد نیاز خود را فوراً دریافت کنند.

۱۱٫ قابلیت های گزارش دهی

ما در بالا به تجزیه و تحلیل اشاره کردیم – توانایی ایجاد گزارش برای مشاوره و پشتیبانی از استراتژی کلی کسب و کار یکی از ویژگی های عالی نرم افزار HRIS است. این گزارش‌ها می‌توانند بینش‌هایی را در هر زمینه مورد علاقه نشان دهند،

مزایای نرم افزار HRIS چیست؟

مزایای HRIS تقریباً بیش از حد قابل ذکر است، چه ملموس یا ناملموس. نکات برجسته شامل موارد زیر است:

۱٫ تصمیمات داده محور

HRIS شما را قادر می سازد تا به طور مداوم عناصر مختلف مدیریت کارکنان، از جمله ، استفاده از مزایا، تصدی کارکنان، ترفیعات، حضور و غیاب، بهره وری و سایر معیارهای کلیدی را دنبال کنید. بینش‌های حاصل هنگام تصمیم‌گیری در سطح استراتژیک برای سازمان شما بسیار مفید است.

۲٫ تجارب کارکنان را افزایش دهید

HRIS یک پلت فرم واحد را برای مدیریت و کارکنان فراهم می کند تا به تمام اطلاعات مورد نیاز خود در یک مکان دسترسی داشته باشند – از جمله خط مشی ها و رویه ها، نمودارهای سازمانی، پاداش و مزایا، سابقه کارمندان، ارزیابی عملکرد، مرخصی، روزهای بیماری و غیره. این سطح از شفافیت و توانایی دریافت تاییدیه سریع (به عنوان مثال در مورد درخواست های مرخصی) می تواند تجربه روان تری را برای کارمندان ایجاد کند.

۳٫ افزایش بهره وری

یک HRIS  حتی فرآیندهای کاری را مدیریت می کند تا بتوانید از کارآمد بودن کار خود اطمینان حاصل کنید.

HRIS می تواند به شما در نظارت بر این موضوع کمک کند تا بتوانید زمان مرخصی را مدیریت کنید و اطمینان حاصل کنید که بهره وری به طور مداوم بالا باقی می ماند.

۴٫ افزایش اتوماسیون

هنگامی که با تیم‌های منابع انسانی محدود و پهنای باند محدود کار می‌کنید، ویژگی‌های اتوماسیون HRIS می‌تواند کار روزمره را به طور منظم سازگارتر و قابل دسترس‌تر کند.

۵٫ خطاهای کمتر

هنگامی که اطلاعات و فرآیندها به طور منظم در یک منبع – در این مورد، یک HRIS – ثبت و ردیابی می شوند، تمایل به خطاهای انسانی گاها پرهزینه به شدت کاهش می یابد.

۶٫ فرآیندهای سریعتر

HRIS فرآیند را در بسیاری از زمینه‌های منابع انسانی، از جمله امضای اسناد برای استخدام جدید، دریافت تأییدیه‌ها برای درخواست‌های مرخصی، ایجاد و ارائه گزارش‌ها برای اهداف انطباق، و ردیابی عناصر مختلف چرخه زندگی یک کارمند – از جمله ترفیعات، حقوق و دستمزد، سرعت می‌بخشد. تغییرات، ساییدگی و ماندگاری و موارد دیگر.

۷٫ منابع منابع انسانی آزاد شده

کاهش خطاهای وقت گیر، افزایش اتوماسیون و دسترسی به اطلاعات در یک مکان واحد، همگی ساعات ارزشمندی را در کار روزانه یک متخصص منابع انسانی آزاد می کند – به منابع انسانی اجازه می دهد زمان بیشتری را بر روی چیزهایی متمرکز کنند که مستحق توجه بیشتر هستند. .

۸٫ افزایش انطباق

هنگامی که داده‌های یک کارمند در یک HRIS جمع‌آوری می‌شود، و با سیاست‌ها و رویه‌هایی که همگی با قابلیت امضای الکترونیکی در یک مکان نگهداری می‌شوند، این انطباق را برای یک سازمان بسیار آسان‌تر می‌کند.

۹٫ رشد کسب و کار را تطبیق دهید

وقتی کسب‌وکارها به سرعت رشد می‌کنند – به‌ویژه استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها – به سیستم‌هایی نیاز دارند که بتواند با افزایش مقیاس، از جمله منابع انسانی، سازگار باشد. هنگامی که تعداد کارمندان یک شرکت افزایش می‌یابد، تعداد فرآیندها افزایش می‌یابد، و یک HRIS می‌تواند این را بدون خرابی مدیریت کند، به روشی که سیستم‌های دستی نمی‌توانند.

چگونه بهترین HRIS را برای کسب و کار خود انتخاب کنید

اکنون که فهمیدید HRIS چیست، چه ویژگی هایی در آن گنجانده شده است و چه مزایایی دارد، می توانید خرید HRIS را شروع کنید.

جست‌وجوی HRIS برای سازمانتان تصمیمی نیست که ساده گرفته شود، اما حتی برای رهبران تجاری کم‌تجربه‌ای که به دنبال تقویت فرآیندهای منابع انسانی خود هستند، نباید تجربه‌ای ترسناک باشد.

راهنمای زیر می تواند به شما کمک کند تا بدانید که در انتخاب بهترین HRIS برای کسب و کار خود چه چیزی را در نظر بگیرید و چگونه تصمیم درستی بگیرید.

بدانید که برای اجرای موفقیت آمیز HRIS چه کاری باید انجام دهید

ابتدا مطمئن شوید که می دانید برای معرفی صحیح HRIS به شرکت خود چه کاری باید انجام دهید.

 1. اهداف و مقاصد خود را به عنوان یک شرکت تعریف کنید:مشخص کنید که چرا در وهله اول به یک HRIS نیاز دارید، چه چیزی می خواهید با آن به دست آورید و چگونه انتظار دارید که به سازمان شما کمک کند.
 2. تحقیق کنید و یک HRIS مناسب را انتخاب کنید:در سیستم های مختلف تحقیق کنید و یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای سازمان شما را برآورده می کند.
 3. برنامه ریزی و سازماندهی اجرا:برنامه ریزی دقیق از فعالیت ها و جدول زمانی برای پیاده سازی سیستم.
 4. آموزش و پشتیبانی از کاربران:آموزش کافی برای کاربران سیستم ارائه دهید و اطمینان حاصل کنید که آنها در استفاده از آن راحت هستند.
 5. نظارت بر عملکرد سیستم:بر عملکرد سیستم نظارت کنید تا مطمئن شوید که اهداف و مقاصد سازمان را برآورده می کند.
 6. به روز رسانی اجزای سیستم:اطمینان حاصل کنید که سیستم با آخرین ویژگی ها و اجزاء به روز است.
 7. ارزیابی سیستم:بررسی عملکرد سیستم و ایجاد تغییرات در صورت نیاز.

بدانید چه زمانی باید در سیستم HRIS سرمایه گذاری کنید

بهترین زمان برای سرمایه گذاری در سیستم HRIS زمانی است که فرآیندهای منابع انسانی فعلی شما نیازهای کسب و کار شما را برآورده نمی کند. اگر با هر یک از مشکلات زیر مواجه هستید، سرمایه گذاری در سیستم HRIS را در نظر بگیرید:

 • فرآیندهای ناکارآمد برای ردیابی و مدیریت اطلاعات کارکنان
 • رعایت قوانین و مقررات کار
 • هزینه های بالا مرتبط با فرآیندهای دستی
 • عدم توانایی در تهیه گزارش های به موقع و دقیق
 • مشکل در مدیریت و پیگیری مزایای کارکنان
 • قادر به جذب و حفظ استعدادهای برتر نیست
 • عدم ایجاد و مدیریت برنامه های موثر توسعه کارکنان
 • در حفظ فرهنگ کاری مثبت و درگیر کردن کارکنان تلاش می کند

بدانید HRIS شما باید شامل چه عناصری باشد

دانستن ویژگی‌هایی که می‌توان انتظار داشت که یک HRIS استاندارد دقیقاً خارج از جعبه داشته باشد، کمک می‌کند:

 1. پایگاه داده کارکنان:اطلاعاتی مانند اطلاعات شخصی، سابقه استخدام قبلی، نرخ دستمزد و سایر داده های مربوطه باید در قالبی امن و به راحتی قابل دسترسی ذخیره شوند.
 2. سیستم حقوق و دستمزد:HRIS باید شامل یک سیستم حقوق و دستمزد باشد که امکان محاسبه آسان دستمزد، مالیات و سایر کسورات را فراهم کند.
 3. ردیابی زمان و حضور و غیاب:یک HRIS باید زمان حضور و غیاب کارمندان را شامل ساعات عادی و اضافه کاری ردیابی کند.
 4. مدیریت مزایا:HRIS باید شامل سیستمی برای مدیریت مزایای کارکنان، مانند بیمه درمانی، برنامه های بازنشستگی، و سایر مزایای کارکنان باشد.
 5. مدیریت عملکرد:ابزارهایی برای ردیابی و ارزیابی عملکرد کارکنان باید در HRIS گنجانده شود.
 6. تجزیه و تحلیل و گزارش:یک HRIS باید شامل گزارش ها و تجزیه و تحلیل باشد تا به تصمیم گیری در مورد کارکنان، غرامت و سایر موارد مرتبط با منابع انسانی کمک کند.

آینده نرم افزار HRIS

آینده نرم افزار HRIS بسیار روشن است. همانطور که کسب و کارها همچنان ارزش نرم افزار HRIS را تشخیص می دهند، انتظار می رود تقاضا برای چنین نرم افزاری به طور تصاعدی افزایش یابد.

شرکت‌ها احتمالاً روی سیستم‌های پیشرفته‌تر و پیچیده‌تر HRIS سرمایه‌گذاری می‌کنند که می‌توانند بینش بیشتری در مورد کارکنان خود، مدیریت بهتر داده‌های کارکنان و قابلیت‌های گزارش‌دهی بهبودیافته ارائه دهند.

علاوه بر این، توسعه ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت‌های تحلیل پیش‌بینی‌کننده نیز نقش مهمی در پیشرفت نرم‌افزار HRIS ایفا خواهد کرد .

 

What is HRIS? And why is it so important for your business?

 

دیدگاهتان را بنویسید