۵ نکته نکات مدیریتی را برای مدیران منابع انسانی ترک کنید

۵ نکته نکات مدیریتی را برای مدیران منابع انسانی ترک کنید

مدیریت ترک یکی از مسئولیتهای مهم مدیران منابع انسانی است. اگرچه این یک کار روزمره است ، مطمئناً دستیابی به آن آسان نیست. بله ، بسیاری از پرسنل منابع انسانی معمولاً در صورت عدم مدیریت / ترک مرخصی ، خود را در آبهای گرم می یابند.

در اینجا پنج نکته برتر درباره مدیریت مرخصی برای مدیران منابع انسانی آورده شده است:

  1. برای شناسایی روند ، یک نرم افزار مدیریت مرخصی دریافت کنید در صورت وجود مکرر برگهای غیرمترقبه کارمندان ، پیگیری روند غیبت برای مدیران ضروری است. در اینجا ، داشتن یک سیستم خودکار مدیریت مرخصی کمک شایانی خواهد کرد. یک سیستم ردیابی مرخصی آنلاین به مدیران منابع انسانی کمک می کند تا روند کلیک را روی یک دکمه مشخص کنند. علاوه بر این ، سیستم مدیریت مرخصی آنلاین ما می تواند یکپارچه با سیستم حضور در زمان بیومتریک و یا دستگاهی باشد که مدیران منابع انسانی را قادر می سازد پیگیری برگهای کارمندان را نگه دارند.
  2. هنگام برخورد با برگهای طولانی ، مراقب باشید در چندین مورد ، قوانین ایالتی یا کشوری و همچنین سیاستهای شرکت شما می توانند حق تمدید برگها را صادر کنند. بنابراین ، آموزش مدیران خط در مورد نحوه پاسخگویی به چنین درخواست هایی و ابراز وجود دلسوزی ضروری است. همیشه بخاطر داشته باشید که تأیید مرخصی در صورت وجود هرگونه دلیل موجه مانند فوریت های پزشکی یا خانوادگی ، عمدتاً بر عهده مدیر است. پاسخ منفی از سوی مدیر می تواند کارکنان را از این رو خدشه دار کند و در نتیجه بین کارکنان و مدیریت ارتباط برقرار شود. اینجا را کلیک کنید تا پرده برداری کنید از سه مورد که مدیران HR اکنون باید متوقف شوند
  3. همیشه برنامه های مرخصی بازگشت به کار را تنظیم کنید یکی از بزرگترین نگرانی ها. در اینجا ، هرچه بیشتر بدانید که چه انتظاری را دارید ، برای تیم بهتر خواهد بود. به همین دلیل برای مدیران منابع انسانی مهم است که برنامه های مرخصی بازگشت به کار را برای کارمندان خود تعیین کنند. به عنوان مثال ، اگر یک کارمند به مدت یک هفته درخواست مرخصی برای برخی از اهداف پزشکی (عمل جراحی یا درمانی) کند ، آنگاه تنظیم یک برنامه بازگشت دقیق به کار ، صرفاً خاموش است.
  4. – برای تعطیلات کارمندان از قبل برنامه ریزی خوبی کنید هرچه مدیران منابع انسانی در مورد چه کسی بیرون می روند ، بیشتر بدانند ، چه زمانی و چند روز ، بهتر است. به همین دلیل است که مدیران منابع انسانی هنگام رسیدگی به درخواست های مرخصی از کارمندان باید فعال و متفکر باشند. این امر به آنها کمک می کند تا آماده شوند و همچنین اطمینان حاصل کنند که بهره وری در زمان اوج تعطیلات به دنبال ضرر نیستند.
  5. همیشه در هنگام پاسخگویی به درخواست های ترک ، بی درنگ باشید آخرین و کمترین نکته ، مدیران منابع انسانی همیشه باید به درخواست های روزانه و به موقع پاسخ دهند. برنامه حقوق و دستمزد موبایل ما به مدیران این امکان را می دهد تا درخواست های مرخصی را از طریق حرکت دریافت و تأیید کنند. بنابراین ، کارمندان مجبور نیستند برای سنین صبر کنند تا برگ های خود را تأیید کنند. بله ، این حرکات سطح درگیری و رضایتمندی کارمندان را بسیار بالا می برد و مسلح کردن مدیران منابع انسانی شما با ابزار مناسب برای انجام این کار یک وضعیت واقعی برنده برای همه است. با هم ، این پنج نکته برای مدیران منابع انسانی راه را برای ایجاد یک باند مثبت و روان کارفرما و کارآمد در حالی که تضمین بهره وری بهینه حتی در طول برگ های بلند مدت و کوتاه مدت می کند ، هموار می کند.

https://www.pockethrms.com/blog/5-leave-management-tips-for-hr/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *