۴ کارهایی که رهبران منابع انسانی باید برای کمک به سازمان های خود در آینده پیشرفت کنند باید انجام دهند


۴ کارهایی که رهبران منابع انسانی باید برای کمک به سازمان های خود در آینده پیشرفت کنند باید انجام دهند

تحول دیجیتال تقریباً در هر شرکت اولویت اصلی مدیران عامل است. با این حال ، بر اساس آینده گارنر آینده تحقیقات HR 2018 ، بیش از ۶۰٪ از افسران ارشد منابع انسانی (CHRO) نگران هستند که آنها آمادگی مدیریت اختلالات تکنولوژیکی آینده را ندارند.

در حالی که ویژگیهای اصلی یک CHRO خوب – تفکر انتقادی ، خلاقیت ، رهبری و ارتباطات – آزمایش زمان بوده است ، این CHRO ها می دانند که به مهارت های اضافی برای ساختن سازمانهای استعدادیابی نیاز دارند که بتوانند با سرعت در فعالیتهای امروزی حرکت کنند.

چهار مهارت اصلی وجود دارد که CHROS باید برای پیشرفت در آینده ایجاد کند. و مهارت ها ممکن است شما را شگفت زده کند.

سریع حرکت کنید ، سریعتر ارتباط برقرار کنید
براساس گزارش روندهای جهانی سرمایه انسانی Deloitte ، ۹۱٪ از شرکت ها هنوز به روش سنتی HR در بررسی های سالانه اعتماد دارند

. اما در دنیایی که مدلهای تجاری وارد شده به طور سیستماتیک مختل می شوند ، کارکنان فقط به یکبار در سال نیاز به بازخورد دارند.

برای ایجاد سازمانهایی که می توانند مسیر را به سرعت تغییر دهند ، CHRO باید رویکرد چابکی را در پیش بگیرند ، و از بازخورد سریعتر و ارزیابی مجدد مداوم نسبت به برنامه ریزی های چند ساله حمایت می کنند.

آنها می توانند از ابزارهای بازبینی عملکردی مبتنی بر هوش مصنوعی مانند ADP Compass یا Humu استفاده کنند ، که اطلاعاتی را در مورد بهره وری کارگران به دست می آورند و در مورد چگونگی بهبود آن در زمان واقعی ، “برهنه” می کنند.

CHRO همچنین می تواند دانشمندان داده ها را برای سفارشی کردن تجزیه و تحلیل های شرکت خود برای اندازه گیری اهداف اصلی (برای مثال ، زمان سریعتر برای خرید محصولات جدید یا بهبود رضایت مشتری در تعامل با مرکز تماس) استخدام کند – رویکردی که ممکن است به عنوان تجزیه و تحلیل خود سود سهام زیادی را بپردازد. نیاز به تکامل دارد

فکر کنید (حتی بیشتر) استراتژیک


CHRO ها نیاز به یک چشم انداز استراتژیک دارند که در اتاق تابلو ضروری باشد.

به گفته پیتر کاپلی ، استاد مدیریت دانشکده وارتون ، “کمک به مدیرعامل برای تصمیم گیری در مورد شغل های برتر ، راه نفوذ است.” این خواستار ترکیبی از دانش و دانش در دانش است.

مثال فرضی BankX ، ارائه دهنده خدمات مالی را که می کوشد فن آوری blockchain را در عملیات خود ادغام کند ، در نظر بگیرید.

BankX CHRO به پاسخگویی به سؤالات استراتژی اصلی مانند: چند متخصص خبره برای تبدیل فرآیندهای خود نیازمند ابزارهای مدل سازی پیش بینی است؟

چگونه و از کجا می توانیم بهترین نامزدها را استخدام کنیم؟ آیا بازآفرینی استعداد درون خانه یا استخدام جوانب باتجربه (و گران قیمت) مقرون به صرفه تر است؟

نیروی کار خود را بشناسید


طبق مطالعه اخیر گارتنر ، بیش از نیمی از کارگران می گویند که مسئولیت شغلی آنها بسیار مبهم است ، بنابراین آنها تحت فشارهای زیادی قرار می گیرند ، و اینها در روابط بسیار حرفه ای درگیر هستند.

با این وجود ، تنها ۱۸٪ از سازمانهای CHRO در سه سال آینده مجدداً تجدید نظر كرده و ساختارهای سازمانی را به عنوان یك اولویت انجام می دهند.

CHRO ها به نیازها و خواسته های کارگران خود حساسیت دارند. مارگارت-آن کول ، کارشناس منابع انسانی و رئیس شرکت Crenshaw Associates ، گفت: “داده هایی وجود دارد که ثابت کند وقتی کارمندان احساس می کنند که سازمان از آنها قدردانی می کند ، سطح تعامل و بهره وری آنها بالا می رود.”

“شما می توانید از این داده ها برای تعریف و پالایش برنامه های بهتر برای جذب و حفظ استعداد استفاده کنید.” خوشبختانه ، میزبان ابزارهای جدیدی برای سنجش تعامل کارمندان وجود دارد. الگوریتم Vibe برای ارزیابی روحیه تیم ، از شکلک ها و انتخاب کلمات در Slack استفاده می کند. نرم افزار هوش مصنوعی Keen ایمیل های ناشناس کارمندان را برای کشف و متناسب سازی روندهای عاطفی اسکن می کند.

چشم انداز خود را بسازید و بفروشید


CHRO هایی که می خواهند فرآیندهای HR HR را تغییر دهند ، باید دید خود را به طور مؤثر برای به دست آوردن خرید از ذینفعان اصلی در سراسر شرکت برقرار کنند. این شامل بیان استراتژی استخدام و رشد است که باعث تغییر پویایی نیروی کار می شود.

براساس یک تحقیق Deloitte در سال ۲۰۱۸ ، بیش از ۴۰٪ از کارگران مشغول کار مشروط و مبهم هستند. CHRO هایی که به سمت جلو حرکت می کنند ، باید در مورد ایجاد تیم هایی با ترکیبی مناسب از کارمندان تمام وقت و مترجمان آزاد پروژه فکر کنند.

آنها همچنین نیاز دارند تا با استعداد و تلاش برای کارکنان برای تحقق اهداف تجاری ، استعداد خود را اثبات کنند.

برای اینکه CHRO ها بتوانند در این ماسه های تغییر مکان موفق شوند ، باید مسیر فرایندهای HR قدیمی را به سمت دیجیتالی پیشرفته سوق دهند. دریابید که چگونه ServiceNow تجربه کارمندان را تغییر می دهد و بینش های بیشتری را برای رهبران در اینجا کشف کنید.

https://hbr.org/sponsored/2019/07/4-things-hr-leaders-need-to-do-to-help-their-organizations-thrive-in-the-future

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *