۴ خطی که شما را در حین مذاکرات مربوط به حقوق از شما محافظت می کند (و چگونگی آماده سازی)

۴ خطی که شما را در حین مذاکرات مربوط به حقوق از شما محافظت می کند (و چگونگی آماده سازی)

“انتظارات مربوط به حقوق شما چیست؟”

“انتظارات مربوط به حقوق شما چیست؟” به نظر می رسد مدیر استخدام به شما اجازه می دهد رهبری کنید. اما در واقعیت ، آنها می خواهند حداقل چیزی را که شما مایل به پذیرش آن هستید سنجید. اگر می گویید که به یک حقوق معینی که در انتهای محدوده آنها باشد ، امیدوار هستید ، آنها می دانند که آنها مجبور نیستند بیشتر به شما پیشنهاد دهند ، (حتی اگر آنها در ابتدا قصد داشتند). با یک سوال دیپلماتیک با این سؤال کنار بیایید: “من بیشتر علاقه مند به یافتن موقعیتی هستم که مناسب مهارتهای من باشد. من اطمینان دارم که آنچه شما ارائه می دهید رقابتی است. ” یا این سؤال را به عقب برگردانید به آنها: “من در پرداخت غرامت انعطاف پذیر هستم. موقعیت و پتانسیل رشد برای من بسیار مهم است. آیا مایلید دامنه خشن و ناهمواری را که در نظر دارید برای این موقعیت به اشتراک بگذارید؟ ” اگر آنها هنوز به شما پاسخ می دهند ، با داده های بازار آمادگی خود را برای پاسخ به این سوال آماده کنید ، بدون اینکه آنچه را که واقعاً قبول دارید بپذیرید: “بر اساس تحقیقات من ، نرخ بازار موقعیتی مانند این است. ۶۵،۰۰۰ دلار – ۸۰،۰۰۰ دلار

شما در حال حاضر چقدر درآمد دارید؟”

“شما در حال حاضر چقدر درآمد دارید؟” یک اشتباه رایجی که متقاضیان مرتکب آن می شوند ، افشای حقوق فعلی خود در مراحل اولیه است. اگر مایل به پذیرفتن پیشنهاد کم هستید ، باز هم کارفرمایان از این روش استفاده می کنند.

اگر آنها تا ۹۰،۰۰۰ دلار بودجه اختصاص داده اند ، اما شما فاش می کنید که در حال حاضر ۶۵،۰۰۰ دلار درآمد دارید ، احتمالاً با فرض اینکه شما از جهش ۱۰ تا ۱۵٪ خوشحال خواهید شد ، پیشنهاد کمتری را شروع می کنند. بنابراین ، بهترین پاسخ این است که از دادن شماره دقیق خودداری کنید. سعی کنید: “من ترجیح می دهم آنچه را که من در حال حاضر می گذرانم بحث نکنم ، زیرا این موضع گیری که با آنها مصاحبه می کنم دقیقاً مطابق با شغل فعلی من نیست.

من می خواهم در مورد مسئولیتها بحث کنم و سپس مطمئن هستم که ما در مورد حقوق مناسب با هم توافق خواهیم کرد. “یا ،” کارفرمای فعلی من اجازه نمی دهد که در مورد جبران خسارت در خارج از شرکت بحث کنم. من می خواهم به حریم خصوصی آنها احترام بگذارم. ” البته ، اگر مجبور بودید مبلغی را در برنامه شغلی خود ذکر کنید ، این ممکن است قبل از مرحله مصاحبه پیش آمده باشد. (برای ارجاع آینده ، پیشنهاد می کنم “N / A” یا یک شماره آشکارا نادرست ، مانند $ ۱ قرار دهید. طبق تجربه من ، بیشتر استخدام کنندگان مجازات شما را مجازات نخواهند کرد ، زیرا احتمالاً قبلاً آنها را از مذاکره کنندگان با تجربه دیده اند).

اگر قبلاً جبران خسارت خود را ذکر کرده اید ، آماده باشید تا در طی مصاحبه از این مبلغ خودداری کنید. با دلایل محکم آمده که چرا حقوق و دستمزد فعلی شما منعکس کننده ارزش واقعی بازار شما نیست. به عنوان مثال ، اگر مسئولیت های مهمی را در کار یا کلاس های فعلی خود بر عهده دارید تا مهارت های خود را ارتقا دهید ، برجسته شوید.،

هر کاری انجام دهید ، محوری بودن سوال را اشتباه نگیرید یا تا زمان مصاحبه با دروغ گفتن به تعویق بیاندازید. اگرچه خوب است که استدلال کنید که ارزش بازار شما بالاتر از چیزی است که شما در حال حاضر انجام می دهید: دروغ گفتن هرگز درست نیست.

متأسفانه ، ما هیچ جایی برای مذاکره نداریم

“متأسفانه ، ما هیچ جایی برای مذاکره نداریم” بعضی اوقات ، تعداد واقعا قابل مذاکره نیست. به عنوان مثال ، اگر در یک “کلاس شروع” استخدام شده اید ، پیشنهاد می تواند غیر قابل توجیه باشد.

(کلاس شروع زمانی است که یک شرکت بزرگ همزمان افراد با مدرک تحصیلی مشابه استخدام می شود. به طور مستقیم از دانشکده حقوق یا برنامه های کارآموز مدیریت استفاده می کند.) اگر نقش بخش دولتی را بر عهده داشته باشید غیر قابل توجیهی است. در حال حاضر دریافت بهترین پیشنهاد برای درجه پرداخت.

این زمان خوبی برای پرسیدن در مورد بسته غرامت به عنوان یک کل است (تعطیلات ، بازپرداخت شهریه ، گزینه های سهام ، پاداش ، کار از انعطاف پذیری در منزل). حتی اگر آنها قادر به پرداخت بودجه برای پرداخت خانه نیستند ، سایر مزایا می توانند ارزش پولی واقعی را ارائه دهند.

وقتی تصمیم گرفتید که چه فایده ای برای تمرکز دارید ، سعی کنید: “من می دانم که در این مرحله ، حقوق و دستمزد قابل مذاکره نیست. می بینم که شما برنامه بازپرداخت شهریه دارید و می خواهم گواهینامه مدیریت محصول خود را دریافت کنم. آیا شما حمایت مالی از برنامه من می دانید؟ “

“در آینده برای رشد و افزایش فرصت هایی خواهید داشت”

“در آینده برای رشد و افزایش فرصت هایی خواهید داشت” اگر پیشنهاد رقابتی نیست و آنها می توانند با گفتن اینکه در آینده در مورد آن بحث می کنید ، هیچ یک از تلاشهای شما برای مذاکره را خنثی کنند ، اجازه ندهید مکالمه در همان جا خاتمه یابد.

درعوض ، آن را به عنوان دعوت نامه ای برای بحث و گفتگو در مورد آینده قرار می دهند. به نظر می رسد مانند این: “از آنجا که این تعداد کمی پایین تر از آن است که احساس راحتی کنم ، دوست دارم در مورد آینده و عملکردم بحث کنم.

من می دانم که یکی از مهمترین موارد در این نقش [اندازه گیری کلیدی در اینجا] است. اگر من بتوانم آن را در [بازه زمانی] تحویل دهم ، آیا باز می خواهی جبران خسارت من را به [مبلغ هدف] افزایش دهم؟ ” اگر آنها بله می گویند ، حتماً چیزی را تهیه کنید که شرح این توافق نامه در قرارداد کار شما باشد – و سپس دم خود را خاموش کنید تا قبل از آن تاریخ بررسی تحویل دهید.

درست وقتی که برای مصاحبه آماده می شوید ، می خواهید برای مذاکره خود آماده شوید. و این بدان معنی است که بیشتر از فکر کردن در مورد گفتارهای کنسرو شده شما ، به معنای آماده شدن برای مکالمه دو طرفه است. بنابراین تیمی کنید ، با یک دوست تمرین کنید و تصور کنید که چگونه به طور غیر منتظره پاسخ خواهید داد.

به این ترتیب ، از گارد محافظت خودداری خواهید کرد و احتمالاً به تعداد هدف خود ضربه می زنید.

“۴ Lines That’ll Catch You Off Guard During Salary Negotiations (And How To Prepare)” was originally published on The Muse
. 4 خطی که شما را در حین مذاکرات مربوط به حقوق از شما محافظت می کند (و چگونگی آماده سازی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *