img img img img

چگونه بهترین افراد را استخدام کنید

چگونه بهترین افراد را استخدام کنید

چگونه بهترین افراد را استخدام کنید

چگونه بهترین افراد را استخدام کنید

 ۶۹ درصد از متقاضیان شغل می توانند پیشنهاد یک شغل را از یک شرکت با اعتبار معروف کارفرما رد کنند.  در اینجا نحوه بهبود شما آورده شده است

 متقاضیان شغل امروز انتظار دارند كه كارفرمایان پاسخ دهند “چه چیزی برای من وجود دارد؟”  قبل از اعمال نقش های باز ، سؤال کنید. یاد بگیرید که چگونه این کار را با یک برند کارفرمای قوی انجام دهید.

 توسط آدام رابینسون بنیانگذار و مدیر عامل ، Hireology @ adrobins

 گتی ایماژ

 با نزدیک شدن به پایان سال ، تیم شما احتمالاً پیروزی های کلیدی این سال و فرصت های بهبود در ۲۰۲۰ را ارزیابی می کند. و یک قطعه از استراتژی تجاری شما که باید در ارزیابی کلی سال ۲۰۱۹ خود قرار دهید ، استخدام شما است. 

به طور خاص ، باید اندازه گیری کنید که آیا به اهداف استخدام خود در سال ۲۰۱۹ رسیده اید یا خیر ، و چه کاری می توانید برای جذب استعداد برتر در سال ۲۰۲۰ انجام دهید.

 با توجه به بازار استخدام رقابتی ، اکنون بیش از هر زمان دیگری ، تیم شما نیاز دارد که استعداد برتر را برای پیوستن به تیم شما بفروشد ، نه این که راه دیگری پیدا کند. 

برای انجام این کار ، شما به یک برند کارفرمای قوی احتیاج دارید ، که شهرت کلی شما به عنوان یک کارفرما و گزاره ارزشی که برای ارائه به کارمندان در اختیار دارید را شامل می شود.

 طبق مطالعه ای که از شبکه استخدام MRINetwork انجام شده است ، ۶۹ درصد از افراد جویای کار پیشنهاد یک شغل را از یک شرکت با مارک کارفرمای پد رد می کنند.  در این مطالعه ۴۰۰ نامزد و ۲۰۰ تصمیم گیرنده استخدام در سراسر ایالات متحده بررسی شدند.

 بدون وجود مارک مناسب کارفرما ، به احتمال زیاد از اهداف استخدام ۲۰۲۰ خود عقب خواهید ماند.  در زیر چندین روش برای حمایت از یک برند کارفرمای موفق بیان کرده ام.

 ۱٫ ایجاد یک صفحه شغلی قانع کننده.

 یک قطعه مهم از هر مارک کارفرمای موفق یک صفحه شغلی قوی است.  بیشترین نامزدهای نامزدی مستقیماً از طریق صفحات مشاغل شرکت به کار مشغول می شوند ، زیرا آنها برای یادگیری بیشتر در مورد تناسب بالقوه خود برای نقش های باز سرمایه گذاری می کنند ، نه اینکه فقط روی “اعمال” در چندین پست هیئت مدیره شغل کلیک کنید.

 در صفحه شغل خود ، به “چه چیزی برای من وجود دارد” پاسخ دهید.  سؤال برای متقاضیان شغل با تشریح مزایای کارکنان ، فرصت های آموزش و مسیرهای شغلی.  همچنین داستانهای موفقیت کارمندان و توصیفات را در سایت شغلی خود برجسته کنید ، بنابراین استعدادهای برتر می توانند تصور کنند که چه چیزی می تواند مانند رشد مشاغل آنها با تیم شما باشد.

 به عنوان مثال ، ممکن است شما یک کارمند داشته باشید که به عنوان کارورزی یا در یک سطح ورود شروع کرده و اکنون در یک مقام رهبری قرار داشته باشد – این داستان برای اشتراک گذاری بسیار جالب خواهد بود که افراد متقاضی کار با انگیزه را برای پیوستن به تیم شما هیجان زده می کند.

 ۲٫ توضیحات شغلی قوی بنویسید.

 مشابه صفحه شغل شما ، توضیحات شغلی شما این امکان را به شما می دهد که متقاضیان را بر روی نقشهای باز و سازمان خود بفروشید ، بنابراین مهم است که بیشتر از الزامات نقشهای خود روی آن متمرکز شوید.

 توضیحات شغلی شما باید با یک مرور کلی درباره شرکت شروع شود که جنبه های آن ، تاریخچه شرکت ، فرهنگ ، جوایز ، مشارکت جامعه و رشد شغلی را در جنبه های سازمان خود به نمایش می گذارد.

  شما همچنین باید مزایا ، مسئولیت ها و الزامات اصلی نقش را برجسته کنید ، بنابراین افراد متقاضی کار می توانند ارزیابی کنند که آیا آنها واقعاً مناسب نقش و تیم شما قبل از درخواست هستند.

 اگر توضیحات شغلی شما به سادگی الزامات و مسئولیتهای نقش شما را ذکر کند ، افراد متقاضی شغل به سرعت احتمال علاقه خود را از دست می دهند و در عوض به دنبال کارهایی با کارفرمایانی می شوند که پیشینه قانع کننده و داستان فرهنگ شرکت را برای گفتن دارند.

 ۳٫ پشتیبانی از یک لیست جامع از مزایا.

 با توجه به پایین بودن نرخ بیکاری ، متقاضیان شغل امروزی انعطاف پذیری بیشتری نسبت به گذشته دارند وقتی نوبت به انتخاب و انتخاب حرکت بعدی شغلی خود می رسد.  گذشته از پرداخت ، متقاضیان شغل امروز انتظار دارند که کارفرمایان لیست گسترده ای از مزایا را ارائه دهند.

اگر سازمان شما از نظر مزایا چیز زیادی برای ارائه به کارمندان نداشته باشد ، شما از دست دادن متقاضیان آینده نگر به پیشنهادهای شغلی رقیب خطر خواهید داشت.

 مشخص کنید که چه چیزی تجارت شما را متمایز می کند – از جمله مزایای مراقبت های بهداشتی ، بازپرداخت آموزش و صدور گواهینامه و زمان مرخصی ، از جمله مزایای دیگر – و این مزایا را در سایت شغلی خود ، در توضیحات شغلی و هر جای دیگری که ممکن است نامزدها با برند شما تعامل برقرار کنند ، تعیین کنید. 

به طور مداوم ، مزایای کارمندان خود را ارزیابی و تحول کنید تا در جریان آخرین مطالبات و روندهای جستجوگر شغلی در جریان باشید.

 نام تجاری کارفرمای شما یک عامل مهم در این است که آیا افراد متقاضی شغلی مشغول تصمیم گیری در مورد نقشهای باز شما هستند یا خیر.  با تلاش مستمر برای بهبود نام تجاری کارفرمای خود ، می توانید جویندگان شغلی واجد شرایطی را جذب کنید که بهره‌وری و سودآوری سازمان شما را هدایت کنند.

منبع

HOW TO HIRE THE BEST

۶۹ Percent of Job Seekers Would Reject a Job Offer from a Company with a Bad Employer Reputation. Here’s How to Improve Yours

Job seekers today expect employers to answer the “What’s in it for me?” question before they apply to open roles. Learn how to do so with a strong employer brand.

By Adam RobinsonCo-founder and CEO, Hireology@adrobins

دیدگاهتان را بنویسید