چهار روش برای ساده نگه داشتن آن در منابع انسانی.

HR: آن را ساده نگه دارید

چهار روش برای ساده نگه داشتن آن در منابع انسانی.

تیم HR خود را کوچک نگه دارید


روزی این شانس را داشتم که یک تیم برتر HR را هدایت کنم. یک تیم کوچک شرکت با پنج نفر. همه بازیکنان A با توانایی انجام کارهای با کیفیت بالا و با نگاهی به نتایج به دست آمده ، به نظر می رسید که این تیم بسیار بزرگتر است.

بعد یک رئیس جدید پیدا کردم او دوست داشت با تیمش ملاقات کند و طوفان مغزی کند ، به همین دلیل مجبور شدم بیشتر تیمم را در جلساتی با مدیران ارشد (بیشتر اوقات در مکان های خوب) سپری کنم.

اغلب یکی از نتایج این جلسات کار بیشتر برای تیم HR HR بود. از آنجا که دیگر نتوانستم کار واقعی انجام دهم ، و با افزایش درخواست های HR ، مجبور شدم سه نفر جدید را به تیم HR استخدام کنم. متأسفانه بازده تیم افزایش پیدا نکرد.

زمان بیشتری برای سوار شدن به افراد جدید صرف شد و در جلساتی که با من داشتم ، جایی که مجبور شدم نتایج جلسات تیم ارشد را با آنها ارتباط برقرار کنم. سرگرمی تیم کاهش یافت ، زیرا ما دیگر تیم ابتکاری چابک نبودیم که کارها را انجام دادیم.

روحیه: بازیکنان A را استخدام کنید (همیشه) ، تیم خود را کوچک نگه دارید و وقت زیادی را در جلسات تلف نکنید.

در HR Tech و برنامه های دیگر سرمایه گذاری کنید


هنگامی که Super HRIS را نصب کردید ، که شامل کلیه اطلاعات مربوط به متقاضیان و کارمندان شما در سراسر جهان است ، که قادر به تولید گزارش های مختصر HR است ، از شما با تجزیه و تحلیل پیش بینی پشتیبانی می کند ، تمام جریان های HR را مانند مدیریت عملکرد ، شناسایی استعداد هدایت می کند. و مدیریت جانشینی ، ممکن است زندگی خود را به طرز چشمگیری ساده کرده باشید.

برای بیشتر تیم های HR این هنوز یک رویا است ، و شاید بهتر باشد در برخی راه حل های ساده و متمرکز سرمایه گذاری کنید که زندگی شما را آسان تر می کند. (بخوانید: نبرد برنامه ها و کاتالوگ HR Tech). برنامه های بیشماری وجود دارند که می توانند به شما در ساده کردن زندگی شخصی کمک کنند.

۳ نفر برتر شخصی من: Evernote (حافظه گسترده) ، Headspace (عضویت در بدنسازی برای ذهن) و Asana (مدیر وظیفه).

نزدیک به فوری ترین مسائل مربوط به تجارت باشید


امروز استراتژی بیشتر از آینده است.
سوزناک ترین مسائل تجاری که امروز باید برطرف شوند چیست؟ آیا ما افراد درستی داریم که مهمترین برنامه های استراتژیک خود را هدایت می کنند؟ آیا استعداد برتر ما از فرصتهایی که در آن کار می کنند هیجان زده است.

چگونه می توانیم قابلیت های خود را در خاورمیانه افزایش دهیم؟ غالباً منابع انسانی و مدیریتی از مقابله با سوزاندن بیشتر مسائل می ترسند ، و اینجاست که تاکتیک های تاخیر مفید است.
ما قبل از اینکه مدیر A را جایگزین کنیم ، به مدارک بیشتری نیاز داریم.
حتی بهتر: ما به یک سیستم مدیریت عملکرد بهتر نیاز داریم ، تا بتوانیم همه مدیران از جمله مدیر A را بهتر ارزیابی کنیم.
ما به یک سیستم مدیریت استعداد و یک سیستم فرصت جهانی نیاز داریم تا بتوانیم استعدادها را با فرصت ها مطابقت دهیم.
ما قبل از اینکه بتوانیم مردم را به خاورمیانه سوق دهیم ، به یک سیاست جابجایی جهانی نیاز داریم. همه افکار خوب اما تأخیر در عمل.

امروزه اکثر اوقات می توان اقدام کرد و HR باید برای عملی کردن فشار بیاورد و تحمل تأخیر ندارد. اگر روی فوری ترین مسائل تجاری متمرکز شوید ، زندگی شما ساده تر خواهد شد.

– با بیشتر جلسات خود متوقف شوید


داستان این است که در آمازون جلسات را با سکوت ۳۰ دقیقه آغاز می کنند. در این سکوت ، شرکت کنندگان یادداشت ۶ صفحه ای (“روایت جلسه”) را که توسط صاحب جلسه نوشته شده بود خواندند (یادداشتی ، نه ارائه پاورپوینت).

این یادداشت شامل اهداف جلسه و پیشینه لازم است که شرکت کنندگان را به یک سطح بازی تبدیل می کند. رویکرد آمازون دارای چندین مزیت است: کیفیت جلسات بالا می رود و تعداد جلسات پایین می رود. جلسات کمتر باعث می شود زندگی شما در منابع انسانی ساده تر و آسان تر شود.

ممکن است رویکرد آمازون را امتحان کنید. با داشتن یک تیم کوچک ، با تمرکز بر ضروری ترین مسائل تجاری ، در زمان واقعی از طریق Slack ، بنابراین جلسات به سختی مورد نیاز هستند ، با توجه به داشبورد افراد ، زندگی شما می تواند بسیار ساده باشد ….


منبع


https://hrtrendinstitute.com/2017/04/03/keep-simple-hr-trends/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *