پنج نکته مهم برای کاهش قیمت

پنج نکته مهم برای کاهش قیمت

سازمانهای جهانی به دلایل كمی كاهش می یابند و همیشه از خواسته سهامداران جدا نیستند. اما در سطح SME اغلب یک ضرورت مالی برای نگه داشتن مشاغل یا بخش ها است.

گفته می شود ، این امر همچنین با تعدادی از فراز و نشیب های گاه پیش بینی نشده همراه است که می تواند با یک استراتژی کاهش برنامه ریزی ضعیف تشدید شود.

به عنوان مثال ، اگر روحیه کارکنان همیشه در حال فروپاشی است ، اگر مسئله با حساسیت و عادلانه برخورد نشود ، می توان خیلی بدتر شد.

همچنین پیام هایی را برای مشتریان و سایر شرکت های مرتبط ارسال می کند که شما باید از آنها آگاه باشید. به عبارت دیگر ، آیا کاهش نرخ صنعت از نظر اقتصادی منفی تلقی خواهد شد و آیا این امر بر ارتباط شما با تأمین کنندگان تأثیر خواهد گذاشت؟

در وهله آخر ، شما به دنبال این هستید که ضربات کارگران اخراجی را نه تنها برای کارگران اخراجی خود ، بلکه به حفظ شهرت شرکت خود به عنوان یک کارفرمای خوب و یک شرکت دلسوز کمک کنید. در این حالت ، برنامه پنج نقطه ای ما می تواند کمک کند.

شفافیت کامل در مورد مشكلاتي كه شركت در آن پيدا كرده است

شفاف باشيد و همچنين برنامه اي براي غلبه بر آنها تا حد ممكن ساده ، واضح و منصفانه انجام دهيد.

برخی از شرکت ها می ترسند که در صورت دانستن نمره واقعی ، کارمندان با وحشت و وحشی رفتار کنند ، اما در واقع هیچ مدرکی برای حمایت از این امر وجود ندارد.

علاوه بر این ، هنگامی که شرکت ها آن را مانند آنچه نمی گویند ، یا سعی در نگه داشتن اطلاعات دارند ، کارکنان شروع به حدس و گمان درباره اتفاق می افتند و شروع به شایعات می کنند که اغلب اوضاع را بدتر می کند.

زمان بندی زمان همه چیز است.

اگر به عنوان یک واکنش تند و تیز در برابر زانو کاهش پیدا کنید ، حتی اگر در کوتاه مدت پول زیادی را پس انداز کند ، ممکن است شما به عنوان یک کارفرمای کم عمق دیده شوید و حتی بدتر از آن ، در شرایطی که اوج می گیرد ، قادر به پاسخگویی نیستید.

علاوه بر این ، صرفاً نگاه کردن به هزینه های بدون احساس ارزش های تجاری و چشم به آینده ، فقط شرکت شما را به عنوان یک واکنشی ، و نه یک امر فعال معرفی می کند. به یاد داشته باشید که کاهش قیمت در واقع یک برنامه تجاری است ، نه فقط یک تمرین کاهش هزینه.

برنامه ریزی دقیق کنید

هنگامی که اوضاع به وضوح و منصفانه تعریف شود ، باید برنامه بهبودی یا عمل نیز باشد. هنگامی که مردم نیاز به کاهش مشکلات را درک کردند ، خوب نیست که برنامه پیگیری داشته باشیم.

در غیر این صورت می توان آن را بدبینانه به عنوان یک روش مدیریتی برای نگه داشتن افراد سخت تر و ترس از دست دادن شغل تعبیر کرد. طرحی ساختاری برای تمرکز افراد بر لزوم کاهش ارزش بسیار مهم است و به پذیرش آنها از آن کمک خواهد کرد.

این فرایند همچنین باید سعی کند که از یک کاهش وقایع منحصر به فرد باشد ، نه تعدادی از رویدادهای پی در پی که مانع از توانایی شرکت در ترسیم یک خط در زیر برش ها و حرکت به جلو می شود.

زمان کافی را تعیین کنید

زمان کالایی با ارزش است و هرگز بیش از زمان اخراج افراد نیست. زمان کافی برای تدوین و اجرای یک برنامه انتقال.

اگر به سرعت ناعادلانه یا اعدام ناعادلانه انجام شود ، می تواند باعث خسارت و اعتبار در شهرت شود و همچنین منجر به بروز مسائل قانونی شود.

حتی اگر شما نمی توانید بسته های افزایشی سخاوتمندانه ارائه دهید ، توجه به کارمندان قبل از آخرین روز خود ، شاید ارائه منابع عالی و کمک های مناسب در صورت مناسب ، به مردم اجازه می دهد تا برنامه های خود را بطور مؤثر پیش ببرند.

همچنین ممکن است کارمندان با کیفیت را ترغیب کند که در آینده به شما بازگردند.

لحاظ احساسات شخصی

، معیارهای انتخاب افزونگی باید عادلانه و منطقی باشند. هر کارمند (حتی کسانی که از کار برکنار نمی شوند) ، به زودی چیزی را می بینند که دستور کار خود را دارد و یا اینکه از افراد یا گروه های خاصی طرفداری می کند.

پس از اجرای این طرح ، افزون بر اینها هرگز نباید در مواردی با تعبیرات عاطفی انجام شود ، یعنی عید پاک ، کریسمس یا دیگر چنین تعطیلات فصلی. این کمبود احساس – و همچنین عدم حرفه ای بودن شرکت شما را نشان می دهد

https://www.monster.co.uk/advertise-a-job/hr-resources/workforce-management-and-planning/management-skills/five-important-points-to-downsizing/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *