همه چیز ناشی از ارتباطات است

همه چیز ناشی از # ارتباطات است.

این اکسیژن برای # روابط است. شما برای توضیح ، بیان ، تشویق ، ایجاد انگیزه و الهام بخش ارتباط برقرار می کنید. اما ، آیا اغلب ما ارتباطات مؤثر را نادرست تفسیر می کنیم؟

هنگام تدریس کودک نوپا به من چگونه ارتباط برقرار کنم ، تمرکز من ساده سازی است – او را مجبور به یادگیری ادغام دو هجا برای تشکیل “ماما” و “پاپا” کنید. همه ما الفبای را یاد می گیریم ، کلمات درست می کنیم و سپس این کلمات را به جملات می کشیم.

این باعث شد من فکر کنم ، اگر اولین قانون ارتباطات ساده بودن آن بود ، پس چه زمانی شروع کردیم تا آن را پیچیده کنیم؟

تا زمانی که می توانم به خاطر بسپارم ، ارتباطات مؤثر در محل کار را با پیچیدگی مرتبط می کنیم.

ظرافت پیام

هرچه پیام ظریف تر باشد و از جارگون پر شود ، پیام آور پیشرفته تر می شود. به عنوان رهبران ، ما اغلب سعی می کنیم با خنثی کردن واژگان و مهارت زبان خود چشمگیر به نظر برسیم ، وقتی ، در واقع ، باید در ارائه پیام چشمگیر خود متمرکز شویم. در دنیای شلوغ امروز ، مردم تحت فشار قرار می گیرند. مشتریان یا کارمندان شما نمی خواهند هوپ را پرش کنند تا به آنچه می خواهند برسند.

آنها ترجیح می دهند یک داستان واضح داشته باشند که با زبانی آسان دنبال شود ، با اطلاعاتی معتبر که می توانند درک کنند ، به خاطر بسپارند و به آنها عمل کنند.

در # تجارت ، ارتباطات مؤثر است. چه با مشتری و چه با کارمندان ارتباط برقرار کنید ، سادگی مهم است. آیا هنگام ارائه یک شهربازی ، آیا تا به حال احساس کرده اید که به یک اتاق خالی می روید – سخنان شما شنیده می شود ، اما درک نشده است؟ Newsflash: کارمندان ، دیدگاه پیچیده ، جمله های شفاهی و مقادیر کلمه ای رهبر خود را در یک پوشه پرونده قرار می دهند و فراموش می کنند.

ویژگی رهبران

رهبران بزرگ دارای دو ویژگی هستند: یک چشم انداز و توانایی ارتباط برقرار کردن با آن بینش.

چگونه می توانیم دومی را انجام دهیم؟ با یادگیری نحوه K.I.S.S. – آن را کوتاه و ساده نگه دارید.

به پایین خط حافظه بروید ، آیا نقل قول ها ، فریادهای جنگ و سخنان انگیزشی رهبران بزرگ جهان را به خاطر دارید؟ آنها پیام های کوتاهی با کلمات ساده تحویل دادند و از کشورها الهام می گرفتند تا دیدگاه خود را دنبال کنند. مردم همیشه به کلماتی کشیده می شوند که با آنها وتر می شود ، کلماتی که نه تنها آنها را می شنوند بلکه در واقع درک می کنند ، کلماتی که احساس می کنند.

بیایید این دو شعار تبلیغاتی محبوب را در نظر بگیریم. دونالد ترامپ برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود از شعار “دوباره بزرگ آمریکا را بساز” استفاده کرد.

شعار انتخاباتی مجدد نارندرا مودی “ابکی باار ، مودی سکار” بود. صرف نظر از تفاوت های موجود در سیاست ، کشور و مخاطبان هر رهبر ، اثربخشی پیام کوتاه و ساده آنها روشن است. غذا برای فکر برای رهبران: از این رویکرد برای الهام بخشیدن و درگیر کردن مخاطبان خود استفاده کنید.

بنابراین ، دفعه بعد که شما در حال سخنرانی هستید ، خواه برای مشتریان ، تیم و یا مدیر خود ، سه قانون طلایی را به خاطر بسپارید:

· کمتر بیشتر است

· آن را مرتبط نگه دارید

· و K.I.S.S.

“برقراری ارتباط خوب به همان اندازه قهوه سیاه تحریک کننده است و بعد از آن نیز خوابیدن سخت است.” – آن مورود لیندبرگ

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *