عشایر شغلی

در اینجا ۵ راه برای حفظ “عشایر شغلی” آورده شده است.

براساس دفتر آمار کار ، هزاره سالهای بزرگتر (کسانی که در اوایل دهه ۱۹۸۰ به دنیا آمده اند) در وسط مشاغل خود ، اکنون ۷٫۸ بار کار را تغییر داده اند. یک مطالعه جدید توسط Korn Ferry به این هزاره های بی قرار به عنوان “عشایر شغلی” یاد می کند.

خصوصیات عشایر شغلی چیست؟ Korn Ferry تحقیقات خود را استناد می کند که نشان می دهد افراد دارای سطح بالایی از کنجکاوی روشنفکری به طور متوسط ​​۲٫۲ هستند.

بارها بیشتر احتمال دارد که عشایر شغلی باشند و افرادی که تحمل ابهام دارند ۲٫۵ برابر بیشتر در این گروه قرار می گیرند.

نتایج

مطالعه جدید نشان می دهد كه ۸۸٪ از متخصصان معتقدند كه تغییر شغل اغلب تأثیر مثبتی در مشاغل آنها داشته است. همین کار را نمی توان برای کارفرمایان نیز گفت: با این وجود هزینه شرکتها برای جایگزین کردن عشایر شغلی با عملکرد بالا بین ۵۰ تا ۷۵ درصد حقوق آنها است.

این بررسی نشان می دهد که جوایز عشایری شغلی از مهارتهای خود در متناسب تر ، هم ترازی با هدف سازمانی ، و یافتن قدردانی و شناخت استفاده می کنند.

ژان مارک لاوچز ، رئیس مؤسسه Korn Ferry می گوید: “عشایر شغلی از نظر فکری کنجکاوی هستند.” آنها تحمل ابهام دارند. آنها مایل به خطرات هستند که می تواند به آنها در تعالی و ارزش برای کارفرمای خود کمک کند. “

وی می گوید ، وقتی صحبت از تغییر روند شغلی می شود ، کارفرمایان نسبتاً کمی می توانند انجام دهند. با این حال ، پنج کار وجود دارد که آنها می توانند انجام دهند که حداقل زمانی را که عشایر شغلی در سازمان خود می گذرانند تمدید کند.

طبق گفته های کرن فری آن پنج چیز در اینجا آمده است:

,فرصت های شغلی و پیشرفت شغلی را پیشنهاد دهید
تعادل کار / زندگی را پشتیبانی کنید
اثربخشی رهبر / مدیر را بهبود بخشید
بهزیستی کارمندان را تقویت کنید
پاداش ها و مزایای خود را دوباره استراتژی کنید

منبع

Here are 5 ways to retain ‘career nomads’

Sought-after employees are intellectually curious and prize appreciation and recognition.By: Andrew R. McIlvaine | October 29, 2019 • ۲ min read

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *