سازمان شما در مقابله با شیوع ۱۹ – COVID چه کاری انجام می دهد ؟

سازمان شما در مقابله با شیوع ۱۹ – COVID چه کاری انجام می دهد ؟

توضیح:

در شرایط کنونی که جهان به صورت چندین ماه متوالی با بحرانی به نام ویروس کرونا روبرو است، نقش واحد منابع انسانی در جهت مدیریت بحران بویژه از جنبه های مختلف چون حفاظت از سرمایه انسانی در برابر ویروس کرونا، تداوم فعالیت های اقتصادی و ایفای نقش های مسئولیت اجتماعی سازمان برجسته می گردد. در این راستا داستان کوتاهی به پیوست ارائه میگردد

داستان مربوط به ربکا کربی و دنیس کلاین در بیمه ( NYCM ) ، یک شرکت بیمه اموال و خسارات است . دفتر مرکزی این دفتر در ادمستون ، نیویورک است و دارای سه شعبه در سراسر ایالت است .

از مربیگری مجازی گرفته تا ناهارهای روزانه رایگان گرفته تا بازار هفتگی شرکت ها ، بیمه مرکزی نیویورک در حال یافتن راه های خلاقانه برای کمک به کارمندان خود در مقابله با همه گیر جهانی است .

دنیس کلاین ، معاون رئیس منابع انسانی گفت ، اکثر ۸۹۰ کارمند بیمه ( NYCM ) از ۱۸ مارس از راه دور کار کرده اند . با وجود اینکه افراد زیادی نمی توانند از مزایای سلامتی و رفاهی در محل استفاده کنند ، ” ما در زمینه مجازی سازی بسیار خلاق شده ایم . ”

مربیگری مجازی در این شرکت ۱۲۱ ساله از طریق یک یا دو مربی زندگی برای کارمندان ارائه می شود . کلین گفت اگر علائم کارمندی استرس را نشان دهد ، مربی ” می تواند با او تماس بگیرد و قرار ملاقات بگذارد ” . ” این شرکت ارتباط نزدیک خود را با کارمندان برقرار می کند .

اعضای شرکت برنامه های پیاده روی ، ورزش و مدیتیشن روزانه ، ایمیل های تقویت روحیه دریافت می کنند .

این شرکت کافه تریای اصلی خود را به کافه ای تبدیل کرده است که کارمندان می توانند در آن به اینترنت بروند و هر روز یک بار ناهار رایگان و یک شام کامل به صورت هفته ای سفارش دهند و غذا را از پنجره تحویل بگیرند .

یک سایت بازار نیز وجود دارد، جایی که کارمندان ممکن است با هزینه ، گوشت گوساله خرد شده ، تخم مرغ ، پنیر و سایر مواد غذایی را در زمان های مشخص و به صورت خرید و فروش اولیه خریداری کنند .

ارتباطات کلاین در تیم پاسخگویی به حوادث بیمه قرار دارد که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر هر روز ساعت ۸ جلسه می گیرد تا وضعیت و تأثیر آن را بر سازمان ارزیابی کند و در صورت لزوم سریع تصمیم بگیرد .

وی گفت ، اعضای تیم در طول روز با هم هستند تا اطمینان حاصل شود که تصمیمات دقیق و به موقع گرفته می شود . این تیم به این شرکت در مورد فعال کردن هشدارهای اضطراری متن و پست الکترونیکی توصیه می کنند و تعدادی شماره برای کارمندان بیمار ایجاد می کنند تا با منابع انسانی تماس بگیرند تا در مورد علائم ۱۹ – COVID اطلاعاتی کسب کنند .

این شرکت همچنین آموزش هایی را برای سرپرستان در مورد نحوه مدیریت کارکنان از راه دور و ارائه نکاتی برای کارمندان دورکاری – یادآوری مزایای پزشکی از راه دور به آنها ، پیشنهاد کردن ایجاد برنامه های روزانه برای تمرکز و ارائه راهکارهایی برای کنترل اضطراب ارائه داده است .

G 11 کلاین گفت : ” در مورد بررسی در مورد آنها با سرپرست شان ، در مورد حضور در بین همکاران صحبت کردیم . و می دانیم که همه کارکنان با چه شرایطی سازگاری دارند . ” ” در تلاشیم که واقعا با کارمندان و یکدیگر ارتباط داشته باشیم ” .

سازمان شما در مقابله با شیوع ۱۹ – COVID چه کاری انجام می دهد ؟

#HR

#Story

#Coronavirus

https://www.shrm.org/hr-today/news/hr-news/pages/share-your-story-company-reaches-out-to-housebound-employees.aspx

Story: Company Reaches Out to Housebound Employees

Kathy Gurchiek

SHRM

March 26, 2020

 

فروغ سقائیان

دانشجوی دکتری منابع انسانی

دانشگاه علامه طباطبایی

مجله رفتار سازمانی و منابع انسانی

#انجمن علمی مدیریت دولتی ایران

#داستان شماره_۲۸

به معتبرترین گروه مدیریت منابع انسانی ایران بپیون


دید:

 

🆔 @HR34000

.Z

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *