سؤال و پاسخ؛ مورد مطالعه برنامه ریزی منابع انسانی


نمونه رایگان آنلاین

سؤال و پاسخ مورد مطالعه برنامه ریزی منابع انسانی

سوال

سؤال ۱ – درگیری فرهنگی در جنوب مرز


مروری بر پرونده ۲٫۲ جنگ درگیری در جنوب مرز ، در ونس و پایک (۲۰۱۵) ص. ۷۳ و سپس در پاسخ به این دو سؤال با همکلاسی های خود درباره افکار خود بحث کنید:

 1. شما یک مدیر منابع انسانی منصوب به دفتر مرکزی شرکت هستید و قبل از عزیمت به گوادالاجارا با جیم آشنا شدید. او شما را برای مشاوره در مورد مسائل خود فرا می خواند. به او چه خواهی گفت؟
 2. شما همچنین می دانید که جیم را نباید در این موقعیت قرار می داد. چه تغییراتی در سیستم می توانید به مدیر خود پیشنهاد دهید؟

سؤال ۲- توسعه منابع انسانی و رهبری


زمینه و هدف: بررسی های اخیر مک کینزی نشان داده است که اولویت های سرمایه انسانی فعلی و آینده رهبران تجارت واقعاً یکسان هستند (رجوع کنید به مک کینزی و شرکت و هیئت کنفرانس ، ۲۰۱۲ ، وضعیت سرمایه انسانی ۲۰۱۲: اجلاس کاذب (پیوندها به یک سایت خارجی.)).

همانطور که در گزارش ذکر شد ، لازم به ذکر است که توسعه رهبری بالاترین اولویت رهبران تجارت است.

رهبران تجارت در انتصاب برنامه ریزی ساعت

لطفا مقدمه نسخه Q3 2017 فصلنامه مک کینزی را بخوانید. سپس مقاله “چه چیزی در توسعه رهبری وجود ندارد؟” را از صفحه ۲۰ بخوانید و به خصوص در نمایشگاه ۲ نگاه کنید و سعی کنید راه هایی را که عملکرد منابع انسانی بر الزامات پیشنهادی تأثیر می گذارد ، شناسایی کنید.

آیا برای یک سازمان جهانی می توانید موضوعاتی را که لازم است مورد توجه قرار گیرد را شناسایی کنید ، زیرا می توان گفت از استرالیا به چین و اروپا است؟ برای ساختن یک برنامه منابع انسانی چه مراحلی را لازم دارید.

سؤال ۳ – تدوین برنامه آموزشی


فعالیت: در بخشی از کار این هفته در مورد کارکنان ، به تعدادی از CV های مختصر کاندیداها نگاه کردید تا نقش مدیر کشور هند را برای Delta Beverages پر کنید. فرض کنید مدیر کشور در چین نقشی متفاوت ارائه شده و در نتیجه آن حرکت ، Haziq Tengku (در حال حاضر مدیر کشور مالزی) برای انتخاب به عنوان مدیر کشور در چین انتخاب شده است.

نمایه های Haziq Tengku را در مطالع study موردی مرور کنید: Caligiuri، PW، & Lane، H. (2016) ، انتخاب مدیر کشور برای Delta Beverages هند (پیوند به یک سایت خارجی) در “خوانش ها و موارد در مدیریت بین المللی منابع انسانی: چاپ ششم ‘(صص ۲۴۳-۲۴۸). تیلور و فرانسیس. (پیوست شده)

شما مدیر منابع انسانی در بوستون یا شانگهای هستید

 • اگر در یک سال متولد شده اید (به عنوان مثال ۱۹۹۲ ، ۱۹۹۸) نقش مدیر منابع انسانی بوستون را بر عهده بگیرید.
 • اگر در یک سال عجیب و غریب متولد شده اید (به عنوان مثال ۱۹۹۱ ، ۱۹۹۹) ، نقش مدیر منابع انسانی شانگهای را بر عهده بگیرید.

وظیفه شما تهیه یک برنامه آموزشی برای او است و اگر فکر می کنید مناسب است ، همسر و / یا خانواده او ، در حالی که او در منطقه شما است. مطالب مربوط به ملاحظات آموزش مهاجران را از صفحه ۲۵۶ در ونس و پیک (۲۰۱۵) در نظر بگیرید. هنگام تهیه برنامه آموزشی از اطلاعات زیر در مورد Haziq استفاده کنید:

 • Haziq به عنوان مدیر کشوری در چین برای نوشیدنی های دلتا معرفی شده است.
 • این به عنوان بخشی از پیشرفت شغلی وی دیده می شود که نقش های ارشد بیشتری در آینده وجود دارد.
 • دفتر دلتا در منطقه بوستون ایالات متحده مستقر است.
 • دفتر چین در شانگهای است ، جایی که Haziq و خانواده وی در آن زندگی خواهند کرد ، اما مدیر این کشور باید سفر گسترده ای را در سراسر چین داشته باشد.
 • Haziq از این پیشرفت هیجان زده است و در حال حاضر شروع به مطالعه ماندارین از طریق PKU MOOC کرده است. وی پیش از انجام تکالیف خود طی هفته های آینده به بوستون و شانگهای دیدار خواهد کرد.

یک سری از ورودی های یک خط را به یک برنامه روزانه توسعه دهید

سؤال ۴ – دور از ذهن ، خارج از ذهن


سابقه و هدف: ماری در حالی که وارد آپارتمانی شد که با همسرش دان در هانوی به اشتراک گذاشت ، در را به هم زد. فریاد زد: “من همین موضوع را با آن احمق ها در ملبورن داشتم.” دون به سرعت کتری را درآورد تا او را از لیوان چای مورد علاقه خود بگذارد. او گفت: “این دفعه چیه؟”

ماری فوری گفت: “کل ساختار بخش قدیمی من در خانه تغییر کرده است”. “نقش ها دوباره طبقه بندی شده اند ، حقوق ها افزایش یافته است ، و افرادی که قبلاً برای من کار می کردند ، اکنون چند سطح بالاتر از من در سازمان هستند. و هیچ کس حتی فکر نمی کرد که در مورد آن به من بگوید – مجبور شدم از طریق یک با یکی از دوستان در بخش دیگر گپ بزنید “.

دان او یک فنجان چای ریخت. فکر می کرد این شب بسیار طولانی خواهد بود. وی گفت: “بیشتر به من بگویید.”

“ساختار تغییر یافته با رویکرد تغییر یافته در کار و سطح کمتری همراه است. یک مدیر جدید وجود دارد ، و حتی خط گزارش فعلی من تغییر خواهد کرد. همه در برنامه های آموزشی شرکت می کنند تا بتوانند سرعت بیشتری به دست آورند. اما من فراموش شده ام من نمی دانم این معنی است که من در پایان سال به ملبورن برگردیم. ” ماری تلاش کرد تا ناامیدی و عصبانیت خود را مهار کند.

دان آهی کشید. وی گفت: “چند سال است که ما برای مرخصی به خانه رفتیم.” “شاید ما باید برای تعطیلات خود به جای اینکه به اروپا برویم به خانه خود رفته باشیم. آیا مدیر منابع انسانی قرار نیست هفته آینده به آنجا برود؟ بیایید برای شام بیرون برویم و بفهمیم چگونه می توانیم از این بازدید استفاده کنیم تا سعی در حل این مسئله داشته باشیم.” او گفت.

بحث و گفتگو

 1. چرا ماری این مشکلات را دارد؟
 2. راه حل ممکن یک برنامه مربی است. مربی چه کاری انجام می دهد؟
 3. آیا مشاوره کافی است؟ به کدام موضوعات (Q1) با کمک مربیگری کمک می شود؟

سؤال ۵-بررسی اجمالی ورزش حقوق و دستمزد : 

شما مدیر منابع انسانی سازمانی مستقر در ملبورن هستید ، در مورد ارسال اولین مهاجرین خود به خارج از کشور به سنگاپور. بر اساس تجزیه و تحلیل هزینه های نسبی ، شما تصمیم گرفته اید که مهاجمی جان را که همراه همسرش مارگارت خواهد بود ، با پاداش ارائه شده با استفاده از روش ترازنامه ، با حمایت مالیاتی بفرستید. این زوج فرزندی ندارند. آنها در حال خرید خانه ای در استرالیا با بازپرداخت های فعلی با ۲۴۰۰۰ دلار در سال هستند. این زوج علاقه مند به انجام این حرکت هستند ، که چهار سال خواهد بود. آنها آن را به عنوان یک پست پست توسعه می دانند که جان را برای سمتهای مدیریت ارشد آینده در اختیار دارد.

جان و مارگارت توضیح داده اند که این به معنای دلار چیست.
جان در حال حاضر به عنوان مدیر ارشد سازمان شما با حقوق ۱۵۰ هزار دلار در سال کار می کند. فراخوانی اضافی به این شکل است. در طی دو سال گذشته میانگین پاداش جان ۴۵۰۰۰ دلار بوده است – شما از همان سیستم برای جان در سنگاپور استفاده خواهید کرد.

در استرالیا ، جان همچنین سالانه ۲۵۰۰۰ دلار کمک هزینه ماشین مالیاتی دریافت می کند. این امکان را برای وی فراهم می کند که یک اتومبیل را برای مصارف شخصی خریداری کند ، اما در مواقعی که خودرو برای اهداف تجاری لازم باشد باید از آن نیز استفاده شود. اگر او تصمیم به خرید خودرو ندهد ، پس از آن شرکت هزینه های مسافرتی محلی را بازپرداخت نمی کند. با شنیدن مشکلات ترافیکی در سنگاپور ، جان و مارگارت به جای خرید ماشین ، از تاکسی و وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنند.

مارگارت به عنوان مدیر بیمارستان با حقوق ۱۴۵۰۰۰ دلار در سال کار می کند.

 1. از طریق نمودار / صفحه گسترده (پیوند زیر) برای تهیه ترازنامه برای جان و مارگارت و تفصیل بسته ای که این شرکت در سنگاپور تهیه خواهد کرد ، کار کنید. این شامل حقوق و دستمزد ، هرگونه کمک هزینه ، اطلاعاتی درباره تأمین هزینه خودرو یا حمل و نقل ، و میزان پرداخت به دلار سنگاپور و دلار استرالیا در صورت لزوم است. قبل از پرداخت مالیات ، میزان کمک هزینه محاسبه شده در صفحه گسترده را ارسال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر پس از هر بار ورود به سلول “وارد” شوید ، بازخورد مربوط به ورودی و شکل صحیح را برای دریافت دریافت خواهید کرد. بنابراین ، در نهایت به رقم کمک هزینه صحیح خواهید رسید – باید قبل از پاسخ به ۲ سؤال بعدی این کار را انجام دهید. این صفحه گسترده تا یک ساعت زمان می برد.
 2. آیا حمایت مالیاتی بهترین روش است؟ چرا و چرا نه؟
 3. پس از اتمام محاسبه ، لطفاً درباره انواع سؤالاتی (انتقادی) که جان و مارگارت احتمالاً از آنها سؤال می کنید ، صحبت کنید و چگونه به آنها پاسخ می دهید

داده ها

 • برنامه های غذایی و سایر هزینه ها در سنگاپور ۲۰٪ کمتر از استرالیا است.
 • اجاره یک آپارتمان مناسب در سنگاپور حدود ۷۰۰۰ دلار در ماه هزینه خواهد داشت.
 • حداکثر نرخ مالیات سنگاپور ۱۵٪ است. برای این تمرین می توانید نرخ متوسط ​​مالیات را در سنگاپور ۱۲٪ فرض کنید (تقریباً مناسب با حقوق ۲۲۰،۰۰۰ دلار AU).
 • برای این فعالیت ، مالیات استرالیا ۷۲۰۰۰ دلار است.
 • بیایید فرض کنیم که پس انداز در استرالیا به طور متوسط ​​حدود ۶٪ درآمد پس از مالیات است.
 • در زمانی که شما محاسبه را انجام می دادید ، نرخ ارز دلار / استرالیا ۱ دلار = S 1.04 دلار بود.
 • قبل از شروع ، ممکن است دوست دارید این مقاله را درمورد هزینه زندگی (پیوندهای به یک سایت خارجی) بررسی کنید (https://www.hcamag.com/opinion/international-assignments-cost-of-living-in-the- spotlight-174154.aspx) در مدیر منابع انسانی استرالیا.

پاسخ

پاسخ ۱- کشمکش فرهنگی در جنوب مرز


ما در حال ارائه راه حل های نمونه ای از مطالعه موردی برنامه ریزی منابع انسانی هستیم تا به شما در ساختن یک طرح ایده آل در تهیه راه حل خودتان کمک کنیم. با استفاده از فرمت ذکر شده در زیر ، شما را در تهیه پیش نویس مطالعه موردی برنامه ریزی منابع انسانی به شیوه نزولی یاری خواهد کرد. کووالسکی (۲۰۰۳) اذعان می کند که در حالی که داشتن بین المللی موبایل و تمایل به پذیرش مطالعه موردی بین المللی یکی از مهمترین وقایع زندگی حرفه ای کارمند مسئله مهمی که کارمند باید برای مقابله با آن مقابله کند ، شوک فرهنگ است زیرا کاملاً طبیعی است و باید آن را به عنوان بخشی از فرایند سازگاری تجربه کنند. جیم ، همانطور که در پرونده ارائه شده توسط Vance & Paik (2015) نشان داده می شد اگر او راه حل های زیر را در نظر گرفت ، می توانست وضعیت بهتری داشته باشد:

اول ، توصیه می شود که جیم فرهنگ جدید را پذیرفته و نه در برابر آن مقاومت کند ، زیرا همانطور که ​​توسط مارکس (۲۰۰۱) استدلال می شود ، تعمیم دیدگاه او درباره فرهنگ جدید ، می تواند موفقیت چندانی در اتخاذ آن نداشته باشد. از این رو ، توصیه می شود که جیم با پذیرش و پذیرفتن آن و پذیرفتن آن به عنوان یک سلسله تحولات تحول ، فرهنگ جدید را در آغوش بگیرد که درنهایت به سازگاری او با فرهنگ جدید کمک خواهد کرد.

به عنوان یک متخصص HR ، کاملاً آشکار است که جیم را نباید در این مقام قرار می داد. برای جلوگیری از چنین شرایطی ، توصیه می شود که واحد منابع انسانی شرکت باید چندین تغییر را اتخاذ کند تا اطمینان حاصل شود که کارمندان دوباره خود را در چنین تجربیاتی نبینند. به عنوان مثال ، طبق گفته فریدمن (۲۰۰۷) ، سازمان باید درگیر کارکنان خود در تمریناتی باشد که درک فرهنگی آنها را ارزیابی می کند و قبل از اختصاص آنها به فرهنگ های خارجی ، آموزش های بین فرهنگی را انجام دهد زیرا چون مارکس (۲۰۰۱) استدلال می کند ، مسائل مربوط به تیم (مانند آنچه تجربه شده بود اگر اعضای تیم با فرهنگهای ارائه شده در عضویت تیم آشنا نباشند ، احتمالاً در صورت ایجاد تعامل با کارکنان و مدیران جدید) ایجاد می شود.

پاسخ ۲- منابع انسانی و توسعه رهبری


مک کینزی (۲۰۱۷) استدلال می کنند که ایجاد یک رهبری سازمانی به عناصر خاصی نیاز دارد که نتایج موثر رهبری را در چارچوب تجارت جهانی ممکن می کند. با توجه به این موضوع ، مقاله پیشنهاد می کند که برای دستیابی به پیشرفت مؤثر در رهبری ، سازمان باید عناصر کلیدی یعنی توسعه کیفیتهای رهبری را که با اهداف سازمانی طنین انداز است ، در نظر بگیرد ، الگوی رهبری را ایجاد کند که کل سازمان را تحت پوشش خود قرار دهد و محیطی توانمند را ایجاد کند. رهبران برای تمرین و انتقال مهارتهای آموخته شده و ایجاد سیستمهای مؤثر که تحقق رفتار رهبری مورد نظر را ممکن می سازد.

ظاهراً پیشنهادات ارائه شده توسط مک کینزی (۲۰۱۷) برای اهداف مؤثر می تواند در یک برنامه HR قرار بگیرد. به عنوان مثال ، در مواردی که فرد از چین به استرالیا و اروپا می رود ، ایجاد یک محیط توانمند برای انتقال و تمرین مهارت های آموخته شده به معنای ایجاد سیستم ها و سیستم عامل های دیجیتالی مؤثر مانند سکوهای رسانه های اجتماعی سازمانی است که امکان انتقال دانش در طول گردش روزانه سازمان. طبق گفته های Sablock et al (2017) ، ایجاد سیستم هایی به عنوان بخشی از برنامه های منابع انسانی به رهبران این امکان را می دهد تا تجربیات و مهارت های حل مسئله را با هر کارمند دیگری به اشتراک بگذارند ، فارغ از اینکه در کدام نقطه از جهان قرار داشته باشند ، در ضمن امکان اشتراک دانش. بین رهبران مستقر در استرالیا و رهبران چین؛ در این مورد.

برنامه ریزی منابع انسانی همچنین شامل ایجاد سیستم ها و ساختارهای مدیریت عملکرد مؤثر است که تقویت مدل های جدید رهبری در سازمان را بدون در نظر گرفتن مرزهای بین المللی امکان پذیر می سازد (Fisaha، ۲۰۱۷). به عنوان مثال ، به منظور ارتقاء پذیرش الگوهای جدید رهبری در چین ، یک سازمان می تواند یک مدیر مستقر در استرالیا را به عنوان حامی پروژه یا مربی یک پروژه در استرالیا تبدیل کند. طبق گفته های Sablock et al (2017) ، این می تواند مدیران چین را در دستیابی به مدل های جدید رهبری به منظور عملکرد مؤثر ، آسانتر کند.

پاسخ ۳- تهیه یک برنامه آموزشی برنامه آموزش کارمندان که توسط مدیر منابع انسانی بوستون تهیه شده است: 

این بخش از مقاله ، تدوین برنامه مهاجرت به خارج از کشور را برای یک برنامه آموزشی قبل از عزیمت برای Haziq ، یک مدیر کشوری تازه تر تبلیغ شده برای نوشیدنی های دلتا در چین ، در نظر گرفته است. با این حال ، ارائه آموزش های مشابه برای خانواده Haziq در نظر مناسب نیست زیرا این امر ممکن است به هزینه های اضافی و تمهیدات لجستیکی منجر شود. این آموزش قبل از سفر Haziq به چین انجام می شود و هدف آن این است که با داشتن یک مرور کلی در فرهنگ چینی ، او بتواند یک انتقال راحت تر داشته باشد. طبق خدمات جابجایی جهانی GMAC (2006) ، این آموزش برای Haziq به عنوان یک مدیر بسیار مهم است زیرا به او دانش فرهنگی در مورد چین و چگونگی سازگاری با این فرهنگ ها را به شیوه ای دوستانه تر از تجارت ارائه می دهد. مهمتر از همه ، آموزش در سه ماژول اصلی یعنی؛ آموزش بین فرهنگی ،

آموزش متقابل فرهنگی: این آموزش با هدف تجهیز Haziq به دانش تفاوت های فرهنگی موجود بین چین و منطقه بوستون ایالات متحده انجام می شود. با این حال ، همانطور که توسط بنت و همکاران (۲۰۰۰) توصیه شده است ، این آموزش شامل برخی از عناصر پیشرفت و کارآیی حرفه ای با توجه به اینکه چگونه Haziq باید به طور حرفه ای با کارمندان جدید خود ارتباط برقرار کند ، وجود دارد.

آموزش زبان: در حالی که Haziq قبلاً از طریق PKU MOOC برای ماندارین ثبت نام کرده است ، مهم است که این شرکت آموزش رسمی و مختصری را در مورد زبان های ماندارین به Haziq ارائه دهد. این امر به این دلیل است که طبق گفته فاستر (۲۰۰۰) ، توانایی او در صحبت کردن به زبان ماندارین برای اتخاذ و قدردانی از فرهنگ محلی اساسی است.

آموزش شبیه سازی: این آموزش با هدف ایجاد فرصتی به Haziq برای یادگیری روشهای مختلف مقابله با هرگونه برخورد احتمالی در ارزشهای فرهنگی که ممکن است بر روابط تجاری وی با ذینفعان در شانگهای چین تأثیر بگذارد ، می باشد. به گفته جیمسون (۲۰۰۷) ، این آموزش همچنین در تجهیز مهاجران به دانش در مورد ارزشهای فرهنگی و چگونگی پاسخ عاطفی به این ارزشهای فرهنگی نیز مفید است. در زیر نمونه ای از برنامه آموزشی آمده است:

روز آموزشماژولروش آموزش
روز اول آموزش متقابل فرهنگی اجازه می دهد تا Haziq به تعامل با برخی از مراجعین بین المللی با تجربه یا کارمندان ، سخنرانی ها و سخنرانی های صوتی و تصویری ،
روز ۲آموزش زبان برنامه های غوطه وری و جلسات سخنرانی با مربی تخصصی زبان ماندارین
روز ۳آموزش شبیه سازیتعامل با هموطنان و کارمندان با تجربه بین المللی و سخنرانی ها

پاسخ ۴- خارج از دیدگاه ، خارج از ذهن ،


ماری به دلیل تغییر ساختاری بنیادی بنیادی در سازمان خود که وی در آن دخیل نبوده ، می تواند این مشکلات را تجربه کند. گرچه تغییر سازمانی در موفقیت شرکت تأثیر دارد. ممکن است کارکنان نسبت به چنین تغییراتی انواع مختلفی از واکنش نشان دهند – از این رو مقاومت یک هنجار است (Fugate، ۲۰۰۸). بنابراین ، به نظر می رسد که ماری از تغییرات ساختاری که در حال حاضر در سازمان او اتفاق می افتد ناراضی است و به احتمال زیاد در برابر این تغییرات مقاومت خواهد کرد.

با این حال ، طبق گفته هروولد و همکاران (۲۰۰۷) ، درگیر کردن ماری در یک برنامه مربیگری باعث می شود که وی بتواند در پذیرش این تغییر و درک اهمیت چنین تغییر در سازمان یاری کند. این کارمندان را قادر می سازد تا با اطمینان بیشتر و سریع تر نقشهای جدید را بپذیرند. با انجام این کار ، طبق گفته Labianca و همکاران (۲۰۰۰) ، نقش مربی علاوه بر ایجاد برنامه ای برای دستیابی به این اهداف ، شناسایی نیازها و اهداف توسعه برنامه مربیگری است.

با این حال ، نظارت تنها راه حل برای مسائل پیش روی ماری نیست. به عنوان مثال ، سازمان می توانست قدمی درگیر کند تا همه کارمندان را که ماری در آن دخیل بود ، در تصمیم گیری فرایندی که منجر به ایجاد تغییرات شد ، درگیر کند. طبق گفته فدور و همکاران (۲۰۰۶) ، درگیر کردن کارکنان در چنین تصمیماتی نه تنها نگرش مثبتی نسبت به تغییر ایجاد می کند ، بلکه به اندازه کافی در مورد اهمیت چنین تغییراتی در موفقیت سازمان به آنها اطلاع می دهد.

پاسخ ۵-مشکل برای بحث و گفتگو

بحث مسئله در زمان برنامه ریزی ساعت
بحث مسئله در زمان برنامه ریزی ساعت
 1. مناسب بودن و اهمیت حمایت مالیاتی: رویکرد حمایت مالیاتی برای این مورد مناسب است زیرا حرکت به کشور دیگر به این معنی است که برای کارمند می تواند پرداخت عادلانه ای را ایجاد کند باید برای اختلاف مالیاتی بین کشورها تعدیل شود (خارجی ، ۲۰۱۳). بنابراین ، از آنجا که در استرالیا کارمند مالیات بیشتری را در مقایسه با سنگاپور پرداخت می کند ، فقط تنظیم صلاحیت مالیات با محافظت از کارمند از مالیات اضافی که وی در هنگام محاسبه با توجه به درآمد استرالیا خود ، می خواهد آن را تنظیم کند. ۲۰۰۶).
 2. سوالات انتقادی که احتمالاً توسط جان و مارگارت پرسیده می شود: سوال مهمی که ممکن است این زوج وجود داشته باشد این است که چرا مبلغ مالیات آنها برای بسته سنگاپور بسیار کمتر از بسته استرالیا است. پاسخ خوب به این سوال این است که نرخ مالیات ۱۲ درصدی در معادل درآمد استرالیا در سنگاپور اعمال می شود و منجر به پرداخت مالیات کمتر از آنچه در مورد استرالیا می شود ، می شود.
  سرانجام ، ممکن است مهاجران توضیحی در مورد اینکه چرا درآمد قابل خرج سنگاپور کمتر از بسته قابل مصرف استرالیا است ، بخواهند. توضیح مناسب برای این سوال این است که طبق داده های موجود ، زندگی در سنگاپور ۲۰٪ ارزانتر از استرالیا است ، و بنابراین مبلغ قابل هزینه ۸۰٪ از هزینه های استرالیا است. در این مطالعه موردی برنامه ریزی منابع انسانی ، ما به طور جدی از قالب داده شده در مارک های مارک استفاده کرده ایم تا بتوانیم به دانش آموز کمک کند تا کلیه تحویل ها را در مطالعه موردی پوشش دهد. شما می توانید مشاهده کنید که در این مطالعه موردی برنامه ریزی منابع انسانی ، تجزیه و تحلیل مفصلی انجام می شود که به ما در رسیدن به این نتیجه کمک کرد.

https://www.totalassignmenthelp.com/free-sample/human-resource-planning-case-study-question-answer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *