بالا بردن نسل بعدی رهبران جهان

بالا بردن نسل بعدی رهبران جهان

 Michele ParmeleeBrand Contributor

 DeloitteBRANDVOICE |  

 چه می گوید وقتی شناخته شده ترین فعال جهان در زمینه اقلیم یک دختر ۱۶ ساله اهل سوئد است؟  اینکه صوتی ترین مدافع آموزش زنان ، یک زن جوان پاکستانی است؟ اینکه گروه کوچکی از دانش آموزان دبیرستانی از فلوریدا می توانند مکالمه را در مورد کنترل اسلحه در آمریکا سوق دهند؟

این به من می گوید جوانان به شدت به جهانی که میراث می کنند بسیار اهمیت می دهند و انگیزه دارند تا در برابر علومی که به آنها اعتقاد دارند بایستند. اشتیاق آنها آشکار است و عزمشان قوی است.  اما آنها اولین نفری خواهند بود که به شما می گویند برای ایجاد تغییر نیاز به کمک دارند.

 این جایی است که تجارت می تواند تفاوت ایجاد کند.  من معتقدم ضروری است افراد جامعه مهارت و مهارت و دسترسی به فرصت لازم برای ایجاد تغییرات مثبت و ایجاد دنیای بهتری را در اختیار جوانان جامعه قرار دهند.

اعتماد آنها را بدست آورید

 اما قبل از این اتفاق می افتد ، جوانان باید باور کنند که اهداف مشاغل با ارزش های آنها مطابقت دارد.  در حال حاضر ، این لزوماً اینگونه نیست. طبق بررسی هزاره Deloitte Global در سال ۲۰۱۹ ، ۷۶٪ از پاسخ دهندگان معتقدند مشاغل به جای توجه به جامعه وسیع تر ، بر برنامه های خود تمرکز می کنند.  و تقریباً بیش از نیمی معتقدند که تجارت در جامعه تأثیر مثبت دارد.

 در Deloitte ، ما قاطعانه اعتقاد داریم كه شركتهای با انگیزه برای یك هدف اجتماعی بیشتر ، در درازمدت مشاغل قوی تر و موفق تر خواهند بود.  و ما تنها نیستیم؛ مدیرعامل نزدیک به ۲۰۰ شرکت بزرگ آمریکایی بیانیه اخیر میزگرد تجاری را امضا کردند که می گوید شرکت ها باید فراتر از پیشرفت منافع سهامداران باشند.

 این یک سیگنال قوی است که شرکت ها در حال ترسیم ارزش های خود با جوانترین نسل کارگران هستند.  چالش در حال حاضر برای تجارت این است که اقدامات آنها مطابق گفته هایشان باشد.

روی تغییر سرمایه گذاری کنید

روش های زیادی برای کسب و کار وجود دارد که نشان دهند آنها هدفی فراتر از سود و بهبود شهرت خود دارند.  ابتکاراتی که با نگرانی های بزرگ جوانان از جمله تغییر اوضاع و نابرابری روبرو است باید در دستور کار هر رهبر تجاری باشد.  در عین حال ، ما همچنین باید جوانان را برای نقشهای رهبری که یک روز بر عهده آنها خواهد بود ، آماده کنیم و اطمینان حاصل کنیم که آنها از ابزارهای لازم برای موفقیت برخوردار هستند.

 فن آوری هایی مانند هوش مصنوعی به سرعت در حال تغییر آینده ، چه در داخل و خارج از محیط کار هستند و هم مهارت های لازم برای موفقیت را تغییر می دهند.  در همین حال ، عناصر توسعه آموزشی – به ویژه دسترسی به آموزش عالی و دسترسی زنان به آموزش – در بسیاری از نقاط جهان رواج دارد. اگر به سرعت مورد توجه قرار نگیریم ، این تهدیدها می توانند شکاف دانش را گسترش دهند که پیشرفت اجتماعی را متوقف یا حتی معکوس می کند.

 به همین دلیل است که در Deloitte ، ما متعهد شده ایم که از توانایی های حرفه ای و دسترسی جهانی خود برای ارائه آموزش ، توسعه مهارت ها و دسترسی به فرصت ها در هر نقطه از جهان استفاده کنیم.  با ابتکار عمل WorldClass ما به دنبال توانمندسازی بیش از ۵۰ میلیون نفر تا سال ۲۰۳۰ هستیم.

 ما از کار افرادی مانند ایلانا میلکس ، رهبر جوان و مدیرعامل WORLD TECH الهام گرفته ایم.  ایلانا اخیراً با پشتیبانی Deloitte ، برنده Lead2030 Challenge برای SDG4 شد. با هدف رفع شکاف مهارت های دیجیتالی ، تیم ایلانا راه اندازی بوت کپس های رمزگذاری در آمریکای لاتین و از سال ۲۰۱۴ بیش از ۱۳۰۰ نفر را آموزش داده است. آنها همچنین منجر به برنامه های بورسیه تحصیلی برای زنان خانواده های کم درآمد شده اند و این امکان را برای ورود به صنعت توسعه نرم افزار فراهم کرده است.  فارغ التحصیلان WORLD TECH شغل های خود را با نرخ ۹۵ درصد تعجب آور قرار می دهند.

و ارسال استعدادهای جوان به این اجلاس راهی است که تجارت بتواند از رهبران جوان پشتیبانی کند و به تسریع در ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی کمک کند.  من منتظر دیدن امسال از اول به عنوان مشاور امسال هستم.

 با اولویت بندی هدف های اجتماعی در کنار آموزش و آموزش ، تجارت می تواند به مهار انرژی و فعالیت جوانان پرشور کمک کند و ابزار و فرصت لازم را برای آنها فراهم کند تا آینده درخشان مورد نظر خود را بسازد.

منبع

https://www.forbes.com/sites/deloitte/people/micheleparmelee/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *