۵ مرحله برای ایجاد مسیر شغلی خود

TheJobNetwork

اکنون شغل پیدا کنیدتغییر شغل • توسعه حرفه ای

۵ مرحله برای ایجاد مسیر شغلی خود

توسط میراندا پنینگتون

5 مرحله برای ایجاد مسیر شغلی خود

این که آیا شما یک درجه اخطار هستید که می خواهید مراحل بعدی خود را برنامه ریزی کنید ، به این امید که بتوانید در ردیف های دفتر فعلی خود حرکت کنید ، یک تغییر دهنده شغلی که برای فرصت های جدید حرفه ای آماده است ، یا بازگشت به نیروی کار پس از گذشت زمان ، انجمن ملی حرفه ای زنان برای شروع کار ، لیستی از نکات برنامه ریزی را ارائه داده اند!

مرحله ۱: ارزیابی کنید

اولین چیزها – ابتدا با استفاده از شغل فعلی یا مجموعه مهارتهای خود ، شروع کنید. آیا فرصت های بالقوه برای پیشرفت وجود دارد؟ آیا آنجا راضی هستید؟ آیا باید به گواهینامه ها یا موقعیت های جدیدی که ممکن است بیشتر علاقه شما را داشته باشد ، توجه کنید؟

مرحله ۲: آن را بنویسید

آیا دوست دارید روی کاغذ بنویسید یا یادداشت بر روی تلفن بنویسید ، طوفان مغزی خود را به روشی بصری ضبط کنید تا بتوانید مرتباً به آن مراجعه کنید. این بهترین روش برای پاسخگویی در لیست اهداف و اهداف شغلی خود است.

مرحله ۳: شبکه

از همکاران ارشد گرفته تا مربیان از فرصت های تحصیلی یا حرفه ای گذشته ، احتمالاً افرادی را می شناسید که می توانند به شما در کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمینه مورد نظر برای ورود یا پیشرفت در این زمینه کمک کنند. سؤال بپرسید ، افراد را برای قهوه بیرون آورید ، دوباره به اینترنت وصل شوید و در نمایشگاه های حرفه ای محلی در جستجوی مشاوره و بینش های پشت صحنه شرکت کنید. دوستان و همکاران شما اگر نمی دانند دنبال چه چیزی هستند می توانند در یافتن آن به شما کمک کنند!

مرحله ۴: به دنبال راهنمایی باشید

شما ممکن است بخواهید که با یک مربی حرفه ای حرفه ای ، که می تواند پیشینه و پتانسیل های شما را به صورت عینی ارزیابی کند ، در نظر بگیرید تا در تهیه و ایجاد انگیزه در تلاش خود برای ایجاد تغییرات چشمگیر در حرفه کمک کند. آژانس های Temp همچنین ممکن است بتوانند به شما در یافتن مبالغ کوتاه مدت که مبلغ قبض را پرداخت می کنند ، کمک کنند ، رزومه شما را پر کنند و مشغول نگه داشتن شما باشند.

مرحله ۵: نظارت و بررسی

تغییر یک شبه اتفاق نمی افتد – با لیست اهداف خود بررسی کنید ، صبور باشید و آن را از انجمن ملی زنان حرفه ای بگیرید – “بخاطر داشته باشید ، انعطاف پذیر باشید ، مثبت بمانید و به پیشرفت خود ادامه دهید.”

به یاد داشته باشید که از خودتان هم خوب مراقبت کنید – خواه در جستجوی شغل کاملاً جدید باشید و یا به امید ایجاد تغییر در نقش فعلی خود ، می تواند استرس زا و وقت گیر باشد ، اما در زمان خود ارزیابی و آرزو کردن لیست می تواند به شما کمک کند متمرکز باشید و فرصت هایی را برای پیشرفت پیدا کنید.

۵ مرحله برای ایجاد یک مسیر شغلی که برای شما مؤثر خواهد بود

بیشتر بخوانید در مجلات کسب و کار

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *